Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj tesiórán, szertornánál,...

Fáj tesiórán, szertornánál, az a csuklóm, ami egy éve el volt törve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Otthon már két hónapja gyúrok, fekvőtámasz, sulyzózás stb. De a csuklóm fáj, mondtam a tesitanárnak, de azt mondta erősítsek. Hát mondom én otthon gyúrok rendszeresen... De a csuklóm fáj, még ha be is fáslizom akkor is...
2010. jan. 8. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 14 éves koromban eltört a jobb csuklóm. Fájt rá egy évre is, -ahogyan neked is- úgyhogy elmentem orvoshoz. Kiderült, hogy van egy születési rendellenességem, amit megpróbáltunk ilyen-olyan módszerekkel helyre hozni, de nem sikerült. Operáció lett a vége. Kiderült, hogy a ballal ugyan ez a helyzet, csak az nem volt törve. Tehát a 6 évvel ezelőtti balesetemnek köszönhetem, hogy kiderült ez a "hiba" és a jobb csuklóm teljesen rendben van azóta. (Hála az igazán profi doktornak.) Nem hinném, hogy ugyan az lenne a bajod, mint nekem, de a lényeg, hogy MINDENKÉPPEN MENJ EL ORVOSHOZ!

Üdv.:WG

2010. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pihentetni kell a csuklódat, a gyúrással csak csínján bánjál!!!! És kenegetni is próbáld pl: Sport, Voltaren vagy egyéb krémekkel!!!!
2010. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy egyszerűen gyengébb még a bal csuklóm, mert még nem erősödött meg teljesen
2010. jan. 8. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen minden nap futottunk suliban háztömböket, egész 8-adikig fájt a bokám. Mióta nem futok nem fáj. Ennyi. Pihentesd, tényleg az a legjobb.
2010. jan. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem el se tört.egyszer ráestem, bedagadt.azóta havonta elkezd fájni.de van hogy annyira h nem tudok előra-hátra hajlítani, mert olyan mintha ki akarna jönni a csontom.voltam dokinál,se törés, se semmi.ők se tudták megmondani mi a bajom.3 hétig pihentető gipszet kaptam , ami semmire nem votl jó... jah ésazt mondták, ne erőltessem... persze tesin nagyon megtudtam ezt magyarázni tanáromnak.fekvőztetett, megint megfájdult,de már nem mentem vissza,mert azt se tudják mi a bajom.jó erős csuklószorító..azt segít nekem:)
2010. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kéne felmentés szertornánál ......
2013. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!