Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szemölcs (? ) a péniszen.

Szemölcs (? ) a péniszen.

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy szemölcsökről beszélünk-e. Az biztos szerintem, hogy nem Fordyce pöttyökröl van szó, felismerem, van is, attól különbözik. Azt se hiszem, hogy PPP lenne, mert az is van, nem sok, nem zavar, nagyon picik. Konkrétan a péniszen, a fitymafék mellett a bőrön vannak ezek, kb. 1mm átmérőjűek, átlátszónak tűnnek, de se nem viszketnek, se nem fájnak. Az is igaz, hogy már évek óta ott vannak, de eddig nem zavartak annyira. És ami még fontos lehet: nem szaporodik, nem nő egyik sem. Évek óta ugyanott ugyanúgy vannak.


Szóval fogalmam sincs, hogy igazából mik is ezek. Merevedéskor amúgy erőteljesebben látszanak.


Vettem ilyen szemölcs eltávolító krémet (bye wart), de utána láttam a tájékoztatón, hogy nemi szervereken nem szabad használni.


Ha ténylegesen csak ezeket a pontokat kenem be vele, akkor se szabad? Vagy mi lehet az oka annak, hogy nem szabad használni ott?


Természetesen más megoldás is jó, házi leginkább, ami természetes, ha létezik ilyen.


Előre is köszi a segítséget!



2014. júl. 17. 16:41
 1/3 anonim válasza:

Bocs ha ez offolásnak számít, de szerintem semmivel se kezeld magadtól, pláne hogy azt sem tudod biztosan, mi az.


Fordulj orvoshoz! Ő majd megmondja,hogy mi ez lehet-e kezelni egyáltalán valamivel, és ha igen mivel. Így csak több kárt tennél magadban. Nem ciki dokihoz menni az sokkal cikibb ha elkezeled magad valami sz@rral, meg hogy gyikról kérsz orvosi tanácsot.


Jobbulást!

2014. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Feltétlenül fordulj orvoshoz. Csak nem a semmitől keletkeztek és vannak ott neked ezek az elváltozások.
2014. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha telefonon felhívsz egy dokit, az se tudja eldönteni bemondás alapján, hogy mi bajod van, csak miután megnézte. Mi meg főleg nem tudjuk. De ne kezeld magadtól semmivel, többet árthatsz ezzel így. És többe is kerül, ha mindenfélét megveszel, aztán kiderül, hogy nem is jó rá. Úgyhogy menj szépen el dokihoz, mutasd meg neki.
2014. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!