Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok megoldást merevedési...

Tudtok megoldást merevedési problémára?

Figyelt kérdés
Párommal(36 éves) fél éve vagyunk együtt és szegénynek az első perctől merevedési problémái vannak. Egy 14 éves kapcsolattal végzett es jöttünk össze hivatalosan is... Mindennap szeretkezünk és már úton van a babácskánk, de a behatolás csak úgy sikerül, ha kézzel rásegítek. Szeretkezés előtt mindig olyan állapotba hozom, hogy startra kész legyen, ennek ellenére a behatoláskor újra lelankad. Ő azt mondja, hogy ezt, hogy ennyire működik én hoztam ki belőle, de látom rajta, hogy ez is zavarja sokszor hogy nem működik tökéletesen. Meddig tarthat szerintetek míg elérjük hogy tökéletesen működjön? Bármit megteszek hogy boldognak lássam... Kérlek segítsetek!!! Csak komoly válaszokat kérek szépen!

2014. júl. 19. 06:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó (10-es) válaszoló!

Nagyon köszönöm a kedves szavaidat! Mindketten nagyon szeretjük egymást, amit éreztetünk és tudatunk is minden nap a másikkal. A többi válaszoló nem is igazándiból tudom, miért gondolkozik úgy, ahogy... Volt már orvosnál, vérvizsgálat stb... és minden rendben van. Inkább lelki eredetű a probléma. A háziorvos is és az urológus is sz*rt az egészbe... Szedjél gyógyszert azt csinálj, amit akarsz... úgyhogy egymásra maradtunk nagyon úgy néz ki :) Bár nem félek a kihívásoktól, sőőőőt tegnap is fantasztikus napot és estét töltöttünk el egymással... :) és nagyon remélem hogy ez még csak a kezdet és életem végéig boldoggá tudom Őt tenni ...

2014. júl. 21. 12:55
 12/15 anonim ***** válasza:
Szervi baja nincs, akkor egy ilyen feleség mellett rendbe fog jönni. Kell még neki idő, és bíztatás, de úgy látom ez nem lesz gond. Ha már lesz elég önbizalma, és megszűnnek a gátlásai, akkor jobb lesz. Mindkettőtöknek. :-)
2014. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kovács Laci 88 válasza:
2014. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10: Szakember alatt nem orvost értettem...

Szexológus, pszichológus, kineziológus, akupunktőr, családállító, SVT, stb.

Teli van szakértőkkel a net, akiktől ingyen lehet kérdezni!

Nem vili, hogy valakinek 15 éve van egy gondja, és még ott tart, hogy elmegy orvoshoz, aki megvonja a vállát, és akkor megáll a tudománya...

2014. nov. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja, és orvosok közül a andrológiai szakterület. Gondolom, andrológust értettél orvos alatt, ha valaki nem tudta megoldani a problémát, akkor kell menni másik szakihoz.

Ez egy 3-4 hét alatt orvosolható probléma, gyógyszer nélkül...

2014. nov. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!