Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan jön meg a sperma először?

Hogyan jön meg a sperma először?

Figyelt kérdés
Mármint természetesen.

2014. júl. 19. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az első magömlés vagy álmodban fog megtörténni, vagy amikor maszturbálsz.
2014. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
vagy becsenget egy este :D
2014. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Szivesen megkérdezném az egyestől,tudja e a sperma fogalmát.Na akkor adjon ilyen választ.

Hát akkor jön meg,majd ha heréid spermiumot is kezdenek termelni.Élvezetkor ez keveredik a prosztata nedvével,és ez a sperma ,vagy más néven ondó már .

2014. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3

Tisztában vagyok a sperma fogalmával. Te viszont komolyan gondolod, hogy a kérdezőt anatómiai/biológiai szempontból érdekli a kérdés?!? Nyilván nem az ejakulátuma összetételére volt kíváncsi, hanem arra, hogy hogyan lesz majd először magömlése. Az pedig pontosan úgy lesz, ahogy már leírtam.

2014. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#1 és #4 (ugyanaz a személy)

Teljesen egyetértek, nem anatómiai, biológiai spermára kérdez szerintem sem a kérdező, hanem az első ejakulációra.

Az pedig maszturbáció vagy éjszakai magömlés alkalmával jön először.

2014. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!