Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti borotvaljatok, gyantaztatja...

Ti borotvaljatok, gyantaztatjatok vagy sajat magatoknak gyantazzatok a hasatokon a szort?

Figyelt kérdés

Mostanaban sok fiatal pasit latok, aki szorteleniti magat. Arra lennek kivancsi, h aki szorteleniti magat, az milyen modon, hany eves kora ota, es miert?

En viszonylag fiatalon szorosodok, es zavar... A kornyezetemben csak az ilyen 40-50+ korosztaly hagyja meg.



2014. júl. 20. 15:40
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szortelenito krem:D

15 es csak azert mert zavar:)

2014. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én alig múltam 30, és mégsem tüntetem el a hasamról a szőrt. :(

Ez gáz?

2014. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dehogy gaz... Van akinek jol all es nem szedi, de nekem nem jon be, es a kornyezetemben is keves aki nem szedi.
2014. júl. 20. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a hasam, intimet és a fenekem kozmetikusnál gyantáztatom. :) A lábam, karom, hónaljam pedig magamnak gyantázom. :)


30F

2014. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jah, 30 felett ha nem csupasz csiga, akkor menthetetlenül öreg vagy


egy kövület


golyóimat ne vetessem ki? minek az nem?

2014. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jézuas!30 évesen csupasz láb,kar és minden csupasz,a az intim részt magának is le tudja szedni bárki,bocsi de ez már túlzás,a bu .ák csinálják,ez már igen durva.Ez minden csak férfi nem!!!!


Nem gyantázok,a fanszőrőm szoktam ollóval rövidebbre,fazonra vágni,de a csupasz pénisz az már durva lenne,nőies.Abba semmi férfias nincs.Igen igaz fiatalok csinálják a fanszőr teljesen leborotválását,de hol férfiak azok?Sehol.Ha viszont elmész valami zuhanyzóba ahol nem csak taknyosok vannak 15-20 évesek , hanem 25-34 évesek is ott nem fogsz csupaszkákat nagy arányba találni.


Most sem minden fiatal csupaszít.Nem mindenki kis lányka:-)és ezzel nem azt mondom hogy dzsungel legyen,de a szőr kordában tartását is lehet úgy csinálni hogy a férfiasság megmaradjon,és maradjon szőr,csak éppenséggel fazonra vágott.


Arcot borotválok,ha a hasadon igen sok a szőr azt megértem hogy zavar,arra valami szőrtelenítő vagy kozmetikus általi gyantázás a jó.

2014. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Nekem nem kell ahhoz szőr, hogy férfias maradjak, mert én anélkül is az vagyok. :) Ha egy férfire szőr kell ahhoz, hogy férfiasnak látsszon, annak már régen rossz. Ott már a szőr sem fog segíteni a helyzeten.


További szép napot!

30F

2014. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Annyira vicces, ahogy veszekedtek.

Bar en se borotvalnam a labamat, meg a karomat. A hasam zavar, de annyi..

2014. júl. 26. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Hiába sértődsz meg az már gusztustalan hogy egy férfi csupasz lábú és hasú legyen!

Te is jól tudod hogy egy átlagos férfi nem csupasz karú,lábú,még egy kiskamasz sem,ha más nem de pihe van rajta:-)!

Én még nőknél is látom akiknek a karjukon kicsi szőke szőr van hogy nem szedik le:-)


Csupasz lábbal,karral te mint férfi?!:-)

2014. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hasad megértem hogy nem akarod hogy tök szőr legyen az még oké,meg az is ha valakinek a fanszőre akkora mint az őserdő és levágja jó rövidre,de amit itt ír a tök csupaszítás az már gáz.
2014. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!