Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek hogy oldjam meg?

Szerintetek hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval együtt vagyok a barátnőmmel és most tartunk ott hogy már volt petting és szerintem a következő alkalomnál már szex is lesz belőle. 17 fél éves vagyok. Szeretnék jó teljesítmény nyújtani viszont akadt 1 kis probléma. Mikor nem merev a péniszem totál lebirom simára is húzni a bőrt semmi gond. Mikor merev vagyok és lehúzom a bőrt akkor a makk alá megy tovább nem enged. Néha csak 1 mm-t kb. Nem sima a péniszem. Néha érzek 1 kis szorító érzést ez miért van? Kicsit kellemetlen. Hogyan tudnám ezt megoldani? Barátnőm nem tudja félek elmondani neki és az anyámnak is. Evvel így tudok szexelni? Milyen probléma lehet belőle? Igazából visszatudom húzni a bőrt a péniszemről !!
2014. júl. 20. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:
De van egy 23 éves bátyám. Vele megtudnám beszélni egyedül..
2014. júl. 20. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélj a tesóddal és kérd meg, hogy kísérjen el urológushoz! Lehet, hogy rövid a féked bár a szorító érzés enyhe szűkületre is utalhat. Te érzed, hogy inkább melyik.

Ha a féked rövid, az szex közben berepedhet vagy el is szakadhat egy erősebb mozdulatnál. A biztonság kedvéért nézesd meg bevetés előtt!

2014. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem vagy olyan bizalmi helyzetben a bátyáddal,hogy neki mutatod meg,és ha orvost javasol,oda egyedűl is eltudsz menni,beutaló sem kell .Csak hogy van itt egy kis bibi.Ha orvosi beavatkozás kellene,mivel nem töltötted be a 18.évedet,kell a szülői beleegyezés is .Tehát ha a doki pontosan ragaszkodik a törvényben előírtakhoz,akkor várnod kell arra,hogy csak te tudjál mindenről .
2014. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem értem. Igazából nem vagyok szűz már szexeltem sokszor. csak éppen ugy hogy ugy húztam fle a gumit hogy a fitymámat nem huztam le.
2014. júl. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!