Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan oldjam meg ezt a kis...

Hogyan oldjam meg ezt a kis problémát?

Figyelt kérdés
A szüleim bent dohányoztak a lakásban, de mindenütt...és mostanra már anyuék felérték ésszel, hogy már nem kellene, mert cigiszagú az egész ház..és már kijárnak az udvarra cigizni, de valamiért mamám olyan lusta, hogy ő csak akkor megy ki, ha itthon van mindenki. amint anyu nincs itthon, már idebent cigizik. anyunak már mondtam, de nem szólt rá, mert akkor épp kint cigizett. de most megint bent cigizik. és olyan mérges vagyok. ha én szólnék rá, még neki állna feljebb, és tuti, hogy akkor cigizne bent, ha én se vagyok itthon.

2014. máj. 7. 12:10
 1/6 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Sajnos nem fogod megváltoztatni egy idő asszony életfelfogását, ha ő lusta és egész életében bent dohányozz, nem fog kijárni. Ha csak tényleg meg nem győzitek, hogy ez jó, de pl én is kiküldöm mamámat ha cigivel akar bejönni és fel is fogja, a saját szobájában, lakrészében meg annyit cigizik amennyit szeretne.
2014. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a szobáján nics ajtó, és ha ott cigizik, akkor ugyanúgy szétárad a füst meg minden..de majd anyuékkal majd leülünk vele megbeszélni, és talán használ valamit.
2014. máj. 7. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Üsd agyon egy tehénnel.
2014. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kössz a tippet :D
2014. máj. 9. 18:55
 5/6 anonim válasza:

én minden ilyen alkalommal elvenném a cigijét és elnyomnám, vagy ha már nem jön be, mert erősen fogja, akkor odamennék egy ollóval, s amikor a szájához emeli levágnám az égő részt...

ha ez sem segít, nyakon önteném minden alkalommal egy kancsó vízzel, és megmondanám neki, hogy egy füstérzékelő berendezés vagyok.

2014. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szereljetek fel egy ajtót, basszus!!!
2015. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!