Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan oldjam a stresszt,...

Hogyan oldjam a stresszt, feszültséget, szorongást?

Figyelt kérdés
3 hete elvesztettem az állásomat(mások miatt...de ez hosszú)nagyon szerettem ott dolgozni és jól éreztem magam.Próbáltam nem az önsajnálatba menekülni hanem erőt venni magamon és rögtön munkát kezdtem keresni.Voltak már rosszabb időszakaim,és valószínüleg hajlamos vagyok a depresszióra és a szorongásra.Felhívtak egy helyről ,hogy mehetek próbanapra,nagyon örültem neki,mert közel van,tök jó helynek tűnik,kedvesek voltak az emberek is és hasonló az előző munkahelyemhez.Viszont azóta iszonyatosan szorongok,és attól tartok hogy ez miatt a túlzott idegeskedés miatt nem fogok tudni teljesíteni úgy ahogy kellene.Iszonyatosan tartok tőle hogy nem vesznek fel.Tudom hogy az eszemre kéne hallgatnom,és nem szabad idegeskednem,de nem tudom kontrollálni....annyira feszült vagyok ,hogy nem tudok se enni se aludni,és attól tartok hogy a szorongásom miatt nem fognak felvenni.Ha pedig nem vesznek fel megint elő jön a depresszió és azt nagyon nehezen tudom kezelni.Úgy érzem ,hogy semmire nem vagyok jó,és kilátástalannak látom az életemet,pedig az eszem tudja,hogy ha nem vesznek fel sem dől össze a világ,de ezek a rossz gondolatok mindig elő jönnek,h én mindenre képtelen vagyok és úgyis elrontok mindent.Mot tehetek ez ellen?Már rendesen hülyének érzem magam emiatt.:(
2014. ápr. 25. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szorongásra nagyon jó a citromfű tea vagy kapszula.
2014. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!