Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás és szex közben...

Maszturbálás és szex közben nem olyan az erekcióm, mint reggeli merevedéskor. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Némelyik reggel állok, mint a cövek, de akció közben félkemény, hamar lankad.
2014. júl. 20. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akciózás közben az általad küldött sexuális ingereket dolgozza fel az agy .Az adott esetben ha nincs benned kellő" tűz",illetve még alább is hagy ,akkor lankadtá válik. A pö**öd nem tudja mikor kell neki keménynek lenni,a "parancsokat" teljesiti csak .A pö**ünk csak kellék a szexhez,mindent az agy írányit a központi idegrendszeren keresztül .

A reggeli is így van,ezt a tudat alatt végzi el az agy .

Erre van a szimpatikus idegrendszer a testünkben .Amikor ennek a működése felerősödik,lényegtelen mikor ,hol is vagyunk,kezdődik a merevedés.Ez főleg a fiatal korosztályt érinti.Hogy visszaálljon a dolog alapba,ehhez a paraszimpatikus idegrendszer működésére van szűkség.

Itt is az erősebb kutya elve működik.

Ami a reggeli merevedéseket okozzák,annak csak kevés oka a reggeli telt húgyhólyag,a vizelési inger.

Éjszakai alvás közben az agy többször is leellenőrzi jó e nemes szervünkben a véráramlás .Mert a természet ezt tekinti a legfontosabb szervünknek,a szaporodás ,fajfenntartás szervét.Ezt kb 5-6x teszi meg,70-100 percenként.Az utolsó szok a kora reggeli órákra esni,ekkor ébredünk általában .Van mikor elcsúszik az időpont,és a merevedés is vele .

2014. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem, de ha nincs szervi/pszichés gondom, akkor mégis mit tehetnék?
2014. júl. 20. 19:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a húgyhólyagnak semmi köze a reggeli merevedéshez. Ez tévhit, akkor minden sokáig visszatartott vizelésnél is erekció keletkezne. Nem minden reggeli merevedéskor van vizelési inger se.
2014. júl. 20. 19:40
 4/4 anonim válasza:
1-esnek igaza van. Szerintem ha tényleg nincs komolyabb baj, lehet, hogy az "akció" nem olyan, amilyennek kéne lennie (vonzó a hölgy? kellemes vele a szex? kívánod eléggé?? nem csináljátok túl gyakran?). Próbáljatok meg új dolgokat kipróbálni.
2015. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!