Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éjszakai/reggeli szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai/reggeli szex közben mit kezdjek a szájszaggal?

Figyelt kérdés

Emésztési problémáim vannak, ami miatt ha épp nem eszek, vagy nincs rágó a számban, pöcegödör szaga van a leheletemnek. A fogmosás és a szájvíz után 2 perccel is, szóval a probléma szó szerint mélyebbről jön. De mit lehet ezzel kezdeni akkor, ha a barátnőm az éjjel közepén mászik rám, hogy szexelni szeretne, amivel ugye a csók is együtt jár és ez a fajta közeledés elég vehemens, nem rohanhatok el az asztalig bekapni 2 Orbitot...


Ti ezt hogy oldjátok meg, ha hasonló panaszotok van? :/


2013. szept. 22. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Párna alatt tarts egy gerezd fokhagymát, az javít rajta.
2013. szept. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán vicces, főleg, ha tudnád, hogy mennyire gátlásos vagyok emiatt (is)...
2013. szept. 22. 01:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Éjjeli szekrényre rágó, tic tac, innivaló...egy másodperc kicsit felfrissíteni magad és mehet is a menet :)
2013. szept. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Orvos...?
2013. szept. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lady Dö La Vér: és azt mégis hogy? "Kicsim, bekapok valamit, addig kapj be Te is valamit..."? :D


#4: úgy kb 1 évet töltöttem el a probléma felkutatásával kórházakban. Hamarabb rájövök a bajomra, mint az orvos.

2013. szept. 22. 01:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyél sok vanillia pudingot de ne a dr.Otkereset az nem jó!!!!
2013. szept. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A vanília puding min segítene? Szegfűszeget szoktam rágcsálni, ha már végképp elegem van a saját szagomból.
2013. szept. 22. 01:13
 8/11 anonim ***** válasza:

a fogaddal tuti, hogy minden rendben van?

iszol eleg folyadekot?

amugy a viz meg a tictac jo otlet, inkabb beszeld meg a paroddal ezt, tuti o is erezte mar a szagot/vagy erezni fogja, ha nem tictacozol es akkor sokkal cikibb lesz! :/

2013. szept. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Közöld a barátnőddel a problémád, ha tényleg szeret, akkor megérti. Aztán kapj be valami rágót vagy tic-tac-ot, de azért szerintem menj el az orvoshoz, mert lehet komolyabb probléma is.
2013. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 haflinger13 válasza:
nekem is ugyanez volt a problémám de én vettem gréfruit magcseppet a patikában napi 15 cseppet vettem be belőle és helyre jött.persze azért még néha szedem de nagyon sokat segített,ajánlom próbáld ki nem hülyeség!
2013. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!