Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbaciofuggok! Milyen...

Maszturbaciofuggok! Milyen hatasokat eszleltek? Nemi eletben van-e problematok? Erzitek-e hogy ez a fuggoseg kihat az agyatokra, a gondolkozasotokra vagy befolyasol-e akarhogy fizikailag?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

aki maszturbal az nyilvan azert teszi mert a nemi eleteben problemai vannak: nemjut neki, vagy nem annyi amennyire igenye lenne.

az ember alapvetoen (az aszexualisokat leszamitva) szexfuggo. Akinek nem jut normalisan, annak marad ez.

2014. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem mindenki maszturbal, akinek nem jut, sztem ez tul egyoldalu. En a fuggoseget arra ertettem, h minden nap csinalja, akar tobbszor is.
2014. júl. 23. 14:04
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
De. Aki elmult 12-13 eves fiu, es nem jut neki az bizony csinalja, hacsak nincs valami aszexualitas, egyeb problema a hatterben.
2014. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jaj, s amugy ugy gondoltam, h emiatt van-e nemi, szexualis problemaitok? A fuggoseg miatt.
2014. júl. 23. 14:06
 5/21 A kérdező kommentje:
Jo, es, aki elmult 20 es meg mindig csinalja, meg akkor is ha van baratnoje?
2014. júl. 23. 14:09
 6/21 A kérdező kommentje:
Azoktol szeretnek velemenyt hallani, akik tenyleg fuggok.
2014. júl. 23. 14:09
 7/21 anonim ***** válasza:
1 es,maximálisan visszautasítom a válaszodat.Sok mindennel nem lehetsz tísztában !!
2014. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Vegre! Koszonom! Vmi velemeny?
2014. júl. 23. 14:36
 9/21 anonim ***** válasza:

HA a baratnojevel az egyuttletek mennyisege es minosege nem megfelelo, akkor nyilvan.

De meg az se biztos hogy barmi gond van, az is lehet hogy a tenyleges egyuttlethez egyszeruen faradt, az igeny meg megvan, igy lerendezi maganak "gyorsban".

2014. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tehat te aszondod, h a maszturbalas csak akkor lehet, ha nincs senki v nem jo v keves, de akkor mindenkeppen? Te szoktad napi szinten csinalni, v csak ugy a levegoben beszelsz? A maszturbalas rettenetes faradekonysagot meg a gondolkozasban lassusagot okoz nalam. Sztem nem az maszturbaciofuggo, akinek nincs, keves v nem jo, hanem ott vmi baj van. Nem mindenki maszturbal akinek nincs keves v nem jo? Ez egy fuggoseg, ami gondokat okozhat.
2014. júl. 23. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!