Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretkezés utáni herefájdalom?

Szeretkezés utáni herefájdalom?

Figyelt kérdés

A páromnak majdnem 2 éve volt here-visszér műtétje,azután természetes fájdalmai voltak, de rá egy fél évre- egy év múlva még mindig elő-előjöttek a fájdalmai.


Ha jön egy második "menet" akkor fáj neki utána, de ha önkielégítést végez, akkor is fáj neki, ha pl 1 nap 2-szer csinálja, valamint ha "megerőlteti" magát a focin.


Volt nemrég orvosnál, megvizsgálta, azt mondta, hogy gyulladt a heréje, majd antibiotikumot ás fájdalomcsillapítót írt fel neki, már mind beszedte, de ma megint fájt neki focizás közben...


Más oldalon azt olvastam, hogy engem is kezelni kellett volna, mert a heregyulladás vmi bacitól alakul ki (amiről az orvos amúgy egy szót nem szólt)


Valakinek volt már hasonló? Mit csinált?

Úgy érzem, az orvosa nem veszi komolyan...

Én pedig eléggé aggódom.



2014. júl. 23. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked semmi közöd a dologhoz.Sexnél ,masztinál is a hereék

rendesen meg vannak tornásztatva.De nagy összefüggés van a sportolással is . A statisztika szerint a sportoló fiúk

47 % a lesz hereviszeres . 2 év nagy olyan nagy idő,hogy a kitágult erek is meggyógyuljanak .Heregyulladást a vérben áramló baktériumoktól is kaphat .

2014. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!