Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meghíztam és a péniszem is...

Meghíztam és a péniszem is kisebb lett merev, és lankadt állapotban is. Ez csak nálam van így vagy mindenkinek?

Figyelt kérdés
Szeméremdombra is jött egy kis zsír és most. 12 centis merev állapotban régen mikor a testzsír százalékom nagyon alacsony volt 14,5 volt a méretem. Másnak is ha meghizik kisebb lesz , illetve a kövéreknek is kisebb mert eltakarja a szeméremdomb?
2014. júl. 26. 21:35
 1/5 anonim válasza:
igen,az enyém 2 cm,mert 156cm és 120kg vagyok :((
2014. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel sem lett kisebb ,csak a has kicsit eltakar belőle .
2014. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de hát ha megmérem kisebb mint volt!
2014. júl. 26. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A szegedi egyetemen volt erről egy előadás

ott elmontak h 10 kilo felesleg 1cm vesz el méretedből

tehát ha 80 kilos srác lead 20 kilot az 2 cm nyer persze ez tulsulyra vonatkozik

2014. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lett kisebb,hanem a zsírpárnák takarják el,miattuk kisebbnek látszik és ha túl sokat hízol és teljesen rálóg a himbilimbire akkor mininek is tűnhet.


A tv-ben mutattak eXtra súlyú embereket és ott orvosnak kellett a felesleges bőreltávolításban is az extrém fogyász után segíteni és a péniszt is plasztikailag kellett helyre hozni,mert annyira rálógott a zsír a cerkára.

2014. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!