Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan bírjam tovább a szexet?

Hogyan bírjam tovább a szexet?

Figyelt kérdés
Van barátnőm szóval multkor lefeküdtünk én utoljára még December 31.-én voltam nővel azóta nem és most elfeküdtem a barátnőmmel. Hát mit ne mondjak körülbelül 1 percig SE bírtam és elmentem...Ennek mi az oka? Kicsit van 1 kis gondom hogy lehet szükületes vagyok. Mikor merev a péniszem simán lehúzom a bőrt de a makk alá csak kb 1-2 mm-ert megy szóval ott gyűrött marad...Később nagyon picike feszülést érzek vagy nem tudom hogy az direkt ilyen vagy pedig baj van. Nos elég rossz volt hogy elemntem ilyen hamar..Nekem nincs apukám csak anyukám 17 éves vagyok el kéne mennem urulógiára de félek... Hogyan húzzam tovább a szexet? Meg a körülmetélés is hát nem tudom hogy ehhez mit szólna barátnőm ha megtudná hogy ez a bajom...Mit tegyek szerintetek? Ez az 1 perc is azért eléggé rossz volt nekem...Utána újjal elégítettem ki kb 10 percen keresztül.! Aztmondta hogy megérti hogy hamar elmentem mert aztmondtam neki hogy rég voltam nővel..De nem akarok még besülni!
2014. júl. 29. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt találsz több információt:

[link]

2014. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félórával az esemény előtt kikellett volna csapnod egyszer vagy kétszer.
2014. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!