Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Metéltek, nektek mennyire...

Metéltek, nektek mennyire érzékeny a makkotok súrlódás esetén?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 06:28
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Annyival pontosítok, hogy 10 éve metéltek, szóval nem pár hónapos metéltek válaszára vagyok kíváncsi
2014. aug. 4. 06:36
 2/23 anonim ***** válasza:
egy idő után már semennyire, pedig sokat járok uszodába is, ahol a klóros víz először csípte nagyon. megszokás kérdése. frissen metélt vagy? pár hét és megszokod a helyzetet.
2014. aug. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
jaa ezt nem láttam az előbb. na de azt se írtad, hogy neked érzékeny-e. hát sztem ha 10 éve metéltek, akkor ma már nem igazán kéne annyira érzékenynek lennie ... és mégis mennyire az az annyira?
2014. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A mindennapi életben nem zavar. De egy enyhe dörzsölés már fáj. Még nem szexeltem, és attól félek nem is fogok tudni így.

Neked a szex milyen?

2014. aug. 4. 07:11
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező az orvos tudomány szerint a makk felszinén pontosan 50 érző idegvégződés található.Ezek a gatya surlódástól szép lassan,orvosi szóhasználattal írva ,elsorvadnak.Kinek mennyi idő alatt ,ebben nagy a szórás .

Mivel a fityma elvesztésével több millió,és makkon lévő

érző idegek is elvesztek,ezért van hogy tovább tart az út az elélvezésig.Akkora fokú élvezetet mint a fitymások,viszont sosem éltek meg .

2014. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kérdező az élő példa, hogy ez ebben a formában nem igaz. Csökken az érzékenység, de az érzőidegek a súrlódástól nem halnak el, hiszen azok nem is a bőr legfelső rétegében vannak, tehát sosem kerülnek érintkezésbe a nadrággal! Ezt hol olvastad?
2014. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
10 év szerintem bőven elég kellett volna h legyen hozzá. Szerintem ha majd szexre kerül sor, nem fogom bírni. Egyszerűen így képtelenség surlódást kibírni. El van baxva az egész, az én életem már csak ilyen lesz.....
2014. aug. 4. 13:46
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem már tettél fel kérdést ezzel kapcsolatban. Most is csak azt tudom mondani, hogy a makkja minden fiúnak érzékeny! A nem körülmetélt fiúknak sem kellemes, ha szárazon dörzsölik a makkjukat!

Ha nem szárazon dörzsölöd, akkor nincs gond, igaz? Amikor oda kerül a sor, a lány sem lesz száraz (szerencsés esetben) és síkosítót is használhatsz!

2014. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy AKOOR IS

Ha tusolás közben végihúzom az ujjam rajta, akkor is ugyanolyan. EZ A BAJ!

2014. aug. 4. 14:25
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nézd, akkor itt vmi nem okés. dehogy lesz ilyen az életed! fel a fejjel, és a metéltek pont azért szokták tovább bírni, és aztán hatalmasabbat élvezni, mert ugye nem sülnek el már 2 perc alatt a kicsit érzéketlenebb makk miatt.

viszont az nagyon nincs rendben h neked 10 év után is ilyen gondjaid vannak, azaz sztem keress meg egy jobb dokit ezzel a problémával! és milyen metélés volt? teljes? részleges? van mozgó bőr vagy egyáltalán nincs és feszes az egész? sok metélt fiút ismerek, de ilyennel még nem találkoztam.

2014. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!