Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok hulla fáradt,...

Miért vagyok hulla fáradt, álmos egész nap?

Figyelt kérdés
Nemtudom, még sosem volt velem ilyen. Kipihenem magam rendesen, nem maradok fent sokáig, de mégis tiszta zombi vagyok nappal. Egyre nehezebben megy a felkelés. Mit ajánlatok, mit tegyek?

2014. aug. 3. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz! Lehet hogy vitamin hiány vagy vèrszegény vagy!
2014. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Egy ork ***** válasza:
Velem ez akkor szokott történni, ha nem sportolok, csak ülök, tévét nézek, számítógépezek...
2014. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én rendszeresen futok, meg dolgozok.
2014. aug. 3. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
hany éves vagy?
2014. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. aug. 4. 08:40
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok és annak kísérő tünete az állandó fáradtság, gyengeség. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nem ártana egy nagylabort (részletes vérvizsgálat, vizelet vizsgálat) csináltatni. És a háziorvossal megbeszélni a panaszaidat, mert más is lehet a háttérben!
2014. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Három napja szedek vitaminokat és jobban érzem magam. De már régóta gondolkodok egy vércukorszint mérésen.
2014. aug. 10. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!