Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbe a farkam! Ez normális...

Görbe a farkam! Ez normális vagy peyronie betegségem van? 20/F

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok és az a problémám,hogy a péniszem bal oldalán kisebb dudort érzek nem sokkal a makkom alatt és hogy a péniszem enyhén balra görbül és ezt a görbületet kb.egy éve vettem észre,iletve önkielégítés közben amikor verem a farkam néha enyhe fájdalmat érzek a "dudor" felőli oldalon,ami eléggé kellemetlenné teszi az önkielégítést! De ha leállok egy,két hétre és aztán újra kiverem akkor a fájdalom megszűnik. Voltam vele mind urológiai mind andrológiai kivizsgáláson ahol UH-al is megvizsgáltak viszont semmiféle rendelleneset nem találtak,és még vizeletvizsgálaton is voltam,hogy kizárják a különböző gyulladásokat stb.!Az egyik urológiai vizsgálaton az urológus szakorvos tapintás alapján ezt állapította meg,hogy a corpus cavernosum a szokásosnál kissé tömöttebb tapintású,és hogy valószínű kezdődő induratio áll fent nálam!Aztán elküldött egy andrológiai vizsgálatra ahol viszont a szakorvos semmiféle rendelleneset nem talált!Egyik internetes honlapon egy urológusnak is megemlítettem az előzőekben említett panaszaimat és ő azt válaszolta: "Hogy,elképzelhető az is hogy valamikor sérülés érte a penisz ezen részét, ami vérömlenyt okozott és ez hegesedett el.Ez önmagában is okozhat görbületet és fájdalmat. Sokat ellene tenni nem lehet!" Lehetséges,hogy a kollégája által említett gyulladások,vagy a peyroni betegség okozzák a panaszaimat,vagy ha ezek közül bármelyik fennállna az a vizeletvizsgálat,illetve az andrológiai vizsgálat során kiderültek volna?Viszont nagyon félek,hogy induratiom van,vagy UH-s vizsgálattal az is kimutatható,ha hegesedés lenne a péniszemen,nagyon félek hogy fokozódni fog a görbület?Mert nem hinném hogy ettől jobban (2 urológus,és 2 andrológus szakorvos vizsgálata) ki tudnám vizsgáltatni magam! Megnyugodhatok?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2014. aug. 12. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned sem műtetni.
2014. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Aggodalomra semmi ok,a masztitól görbe
2014. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat,viszont azt merően kétlem,hogy a maszturbációtól lett ilyen!
2014. aug. 12. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Talán felnagyítod a problémát. Ahány orvos annyi fajta szakvélemény... Ha ilyen alaposan vizsgáltak meg, akkor biztosan nincs nagy baj, kiderült volna. Ne aggódj!
2014. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
2 es a masztitól görbe ? Ez a nagy baromságot meg hol olvastad ? Még köszönő viszonyban sincs a2 egymással .
2014. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
25%
Na támaszkodj rá.
2014. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Kan007


A görbe 007-es...

2014. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépen az építő válaszát a kérdésemre!!
2014. aug. 23. 23:50
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Abban biztos lehetsz,hogy a masztinak ehhez semmi köze .
2014. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szamo77db ***** válasza:
73%
Én sem hallottam még ilyet, hogy a maszturbálástól elgörbült volna valakinek a pénisze.
2014. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!