Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy férfi külső ráhatás...

Egy férfi külső ráhatás nélkül eltud élvezni? (azaz nem ér senkise hozza a nemiszervéhez és képeket néz hasznalja a fantaziáját, videót néz, stb. )

Figyelt kérdés

#férfi #önkielégítés #nemi élet #kézimunka nélkül #maszturbáció nélkül
2014. aug. 13. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Van akinek sikerül. Az éjszakai magömlés is sokszor ilyen, bár ott többnyire akaratlanul kézzel segítenek.
2014. aug. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,aki nagy koncentráció képességgel bir.Vidin láttam már ilyet .
2014. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy prosztata orgazmus is, én is vidin láttam. A srácot izgatják hátulról (igen, úgy) és közben megy el anélkül hogy ingererelné a makkját. Lehetséges a dolog amúgy, azt hiszem nekem is volt már ilyen. Valakivel úgy volt hogy kezdődik a móka, de már előtte állt mint a cövek. Kivettem a boxerből és egyből jött a dolog...
2014. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És annak a videónak a linkjét áttudod küldeni?
2014. aug. 16. 22:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint azt, ahol nem hátulról izgatják, csak simán, pl.: ...képeket nézeget, vagy videót.
2014. aug. 16. 22:50
 6/6 K...László ***** válasza:
100%
Volt egy lány levelezőtársam, akivel a távolság miatt nem is gondoltuk, hogy találkozunk, éppen ezért nyíltan beszélt mindenféléről. Pl hogy mennyi ideig kéne bírnom az ágyban, hogy neki jó legyen, meg szerinte 2 percig sem bírnám, és azért keres elfásult palikat, mert érzéketlenebbek. Meg, hogy volt már afrikai feketével is, és részletezte, mit kéne túlteljesítenem. Én meg ajánlottam magam természetesen :-). Egyik reggel jött egy email: Pestre jön, de csak átutazóba, és megihatnánk egy üccsit, meg megnézhetném a laptopját, mert valami nem jó rajta. Végül nálam kötöttünk ki, mert a gépet szét kellett szedni. Javítás után mondta, hogy ő megbízott egy vadidegenben, most bízzam rá magam. Ez egy ártalmatlan kísérlet lesz. Leültetett egy székre, és egy sállal lazán hátrakötötte a kezem. Kérte, hogy vigyázzak rá, mert a kedvenc sálja:-) . Elindított egy zenét a gépről, és olyan erotikus táncot mutatott be, hogy alig 10 perc után elélveztem tőle, érintés nélkül. Azóta sem láttam olyan mozgást. Az egészben azt sajnálom, hogy 2 puszin kívül nem érinthettem meg többször, nem hagyott. Legalább nem SMS-szexeltünk, ez annál sokkal jobb volt. 16 évesen még előfordult, hogy érintés nélkül elmentem, de ez 25 évesen történt velem.
2016. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!