Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Kérdésed túl...

Mi lehet ez? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy pattanás szerűség a bal combomon.Olyan mint egy pattanás/szúnyog csípés egyvelege.Ki van pirosodva körülötte a bőröm,de csak ilyen kb fél centis(még annyi se)területen.középen ilyen sárgás gennyes(tényleg mint egy pattanás)a legközepén meg ilyen kis fekete nagyon nagyon picike pötty van benne mint pl 1 miteszer.Mi lehet ez?Nem hiszem hogy csípés,nem fáj még akkor sem ha hozzáérek,illetve nem is jártam olyan helyen ahol megcsíphetett volna valami.Kedd este vettem észre,azóta jobban kivan türemkedve,ha végighúzom rajta az újjamat akkor érezni hogy ott a bőr úgymond megvan dagadva bár ez nem helyes megfogalmazás.Fájni egyáltalán nem fáj,nem viszket,csak ott van.Szerintetek mi lehet ez? Pattanás?

2014. aug. 15. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A leirásból az tűnik ki,nem egy életveszélyes dolog .

Egy pattanásból ne csináljunk ,ár elefántot .Ha nem piszkálgatod előbb múlik el .Látatlanba ,orvosi végzettség nélkül,többet nem lehet mondani .

2014. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dokihoz ennyivel még nem akarok menni.
2014. aug. 15. 19:02
 3/8 KlenDie válasza:
20%
soha nem lehet tudni szerintem, ha nem múlik 1 hét után gó bőrgyógyász!!
2014. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenki egy pattanással bőrgyógyászhoz menne,vége láthatatlan lenne a sor vége .
2014. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg már rég kinyomtam volna. Mitesszer ugyanis nem csak az arcon alakulhat ki. Ilyen melegben meg könnyen begyullad. Nekem is volt már a combomon. Kinyomtam. Még élek. És a lábam is megvan. :-D
2014. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az fájna. :D Meg ha véletlenül nem pattanás/mitesszer,csak rontok a helyzeten.
2014. aug. 15. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi van :D Pattanás valszek :)
2014. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Én rengeteget kínlódtam tini koromban ezekkel a dolgokkal, csak nekem az arcomon jöttek ki, úgy hogy még el sem tudtam rejteni őket, mint te a combodon. Annyit tudok javasolni, hogy ne nyomkodd, ne piszkáld. Figyeld és ha növekszik, esetleg elkezd fájni vagy gennyesedni, akkor fordulj vele orvoshoz. Nagyon fontos a tisztaság is, naponta többször le kell mosni kamillás szappannal vagy kamilla teával. Ha záros időn belül nem rendeződik, akkor fordulj bőrgyógyászhoz. Van még olyan is, hogy kozmetológiai szakrendelés, de lehet, hogy ott csak az arcbőr betegségeivel foglalkoznak! Remélem, tudtam segíteni!
2014. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!