Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15-16 évesen milyen fejlettésg...

15-16 évesen milyen fejlettésgűek voltatok, milyenek voltak a testi arányaitok? (magasság, súly, szőrzet, ernyedten mekkora volt. és mikor kezdtetek el szőrősődni) stb

Figyelt kérdés
15 évesen én 180 cm voltam,és ernyedten 11-12 cm,és 16 cm ha állt.12 éves korom előtt néhány hónappal már volt szőröm,meg sperma is,12,5 évesen hónajszőrőm is.13 évesen csak némi pihe az arcon és 15 évesen vékony szőr volt már arcon,amit borotváltam.vékony voltam és az arcomon látszott még a korom
2014. aug. 15. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ohm

178 cm

67 kg

Ha jól emlékszem a pénisz körül 12-12,5 évesen

A hónalj szőr 13. év végén

A borotválkozás meg 14 éves kortól >.<

A többire nem emlékszem

2014. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok, 180 cm magas, 81 kg, a cerka állva 19cm, ernyedten nem mértem még.

A bajszom 13 évesen már elkezdett nőni, kb. fél éve az államon és a pajeszom alatt is nő, borotválom egyelőre, de 18 éves koromra már akarok valamiféle szakállat :D

Vékonynak nem nevezném magam, jó a genetikám és emellett edzek is (a bicepszem 36-os), de zsírfelesleg is van rajtam azért. Az arcomon nem nagyon látszik a korom, többek közt a megduzzadt orrcsontom és az ajkamon lévő sebhely miatt (allergia miatt feldagadt az ajkam, nem kezeltem és a téli hidegben kidurrant), gyakran néztek már idősebbnek a 18 éves bátyámnál.

Testszőrzet 12 évesen elkezdett nőni, mindenhol egy időben. Odalent egy éve borotválom, a hónaljamat úgyszintén. Spermára nem emlékszem, de szerintem ez mindenkinél úgy 12 évesen kezd termelődni.

2014. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

177 cm magas

66 kg

ernyedten,8 cm

állva 15

szőr 13,tól

sperma szintén 13 tól

arcomon még csaj enyhe bajusz szőr


:)

2014. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És szerintetek ernyedtem mekkora az átlag méret ennyi idősen,ha nem vérpénisze van valakinek?

2014. aug. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!