Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert nem tudom a fitymat...

Miert nem tudom a fitymat hatrahuzni szárázon? Vizben jol megy de ha száraz akkor huzódik szét a húgycsövem. Merev állaportól van szó

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem csak egyszerűen száraz,és nem csúszik. Nekem se megy sokszor hátra amikor száraz.


Jó az :)

2014. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%

Régebben nekem is voltak hasonló problémáim, merev állapotban nem tudtam hátrahúzni a bőrt. Aztán lett barátnőm és ő megoldotta. :D


Ettől függetlenül néha még most is nehézkesen jön hátra a bőr merev állapotban (főleg, ha száraz), ha nagyon nem megy és fáj is, szerintem nézesd meg dokival, mert lehet, hogy fitymaszűkületed van. Ez egyáltalán nem ciki, elég gyakori jelenség.

2014. aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem merev állapotban simán hátrajön ha vizes :)
2014. aug. 19. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Akkor vízben tornáztasd sokat és hallottam olyanról amikor valakik a sexnél is sikosítót használnak mert úgy jobban és könnyebben csúszik nekik és ha majd sexre kerül sor akkor az izgalomtól úgy sem leszel száraz:-)
2014. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha nehezen megy, akkor csak óvatosan szabad játszani, nehogy repedezzen a fityma belső érzékeny bőr-része. Felpuhult állapotban szabad csinálni, fürdés után, lassan, semmi erőszakolás!
2014. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!