Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny a makkom!?

Érzékeny a makkom!?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan kérdezték már meg ugyan ezt de nem találtam kielégítő választ. Érzékeny a makkom. Az érzékeny makk alatt azt értem, hogy kellemetlen érzés ha hozzáérek. Igazából 2 dolog érdekelne.1. ezt kinövöm tehát elmúlik magától egy idő után vagy tenni kell valamit ellene? 2. ez jelent bárminemű problémát a szexben? 15 éves fiú vagyok.

2014. aug. 29. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A makk érzékenysége természetes dolog. Ahogy elkezded használni, ez az érzékenység csökkenni fog.

A lényeg tehát, hogy használd a farkad arra, amire való, vagyis masztizz vele bátran.

2014. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2014. aug. 30. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A túlérzékenység sexnél a gyorsabb elélvezést hozza magával .60 évesen már nem lesz ilyen gondod.Könnyedén el hegedülsz egy óra hosszatt is ,csak akkor meg az erőd lesz fogytán .
2014. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!