Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek öcsém (elég kicsi...

Szerintetek öcsém (elég kicsi még) veri már? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap egy szobába aludtunk, mert vendégek voltak nálunk. Este láttam hogy ott mozog a keze és olyan hangokat hallottam... értitek. Láttam már neki párszor hogy áll de akkor is, még nagyon kicsi, nem lesz tőle baja?

2014. aug. 31. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves az a nagyon kicsi öcsi? :-)
2014. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
11éves...
2014. aug. 31. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Már a pár éves kisfiúk is szereznek maguknak örömérzést, öcséd meg már egészen nagyocska.
2014. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ó, a 11 évesek már rendszeresen művelik. Nem lesz tőle baja, nyugi. :-)
2014. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

11évesen rendszeresen? :O

én még akkor játékkatonákkal voltam el nem azzal... ez azért elég dúrva

2014. aug. 31. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
öhm...én 6-7 évesen fedeztem fel magamon a kényeztetés lehetőségét
2014. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11 évesen már nem is olyan kicsi az a fiú. A szexuális érdeklődés és a maszturbáció az ő korában már normális! Ha nem muszáj, előtte ezt ne is hozd szóba, mert csak kellemetlenül érezné magát!
2014. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha batya vagy kérdezz rá nyugotan, ha nővére eszedbe se sulyoson
2014. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ez a kérdés jó pár napja már itt volt.Kaptál is rá jó válaszokat,de még a kérdést is levették elég gyorsan

Azt gondolom te lány vagy,és ne az öcséd lesegesd .

A multkori kérdésedben még az is bent volt,szóljál e anyudnak .Magad területével foglalkozz inkább .

2014. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Már nem olyan kicsi,de elég hül ye ha nincs annyi esze hogy azt úgy tegye hogy ne vegye észre más.


De akár ovisok is játszanak a szerszámmal,csak az náluk még nem tudatos,csak játszanak vele,felfedezik hogy ott van valami és ennyi.


Viszont kis kamaszoknál már amikor húzkodja akkor már jó érzés neki.


Ja és annyit hogy kisbabáknál is fel szokott állni a fütyi,akár újszülöttnél is,amikor a babának pisilnie kell.


Tehát reggel akár egész kis gyerekeknek is felállhat,mert vízelni kell,van aki ha vizbe ül már áll a kukac,de ez még nem olyan merevedés ami izgalmi állapot miatt keletkezne.

2014. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!