Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek öcsém (elég kicsi...

Szerintetek öcsém (elég kicsi még) veri már? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap egy szobába aludtunk, mert vendégek voltak nálunk. Este láttam hogy ott mozog a keze és olyan hangokat hallottam... értitek. Láttam már neki párszor hogy áll de akkor is, még nagyon kicsi, nem lesz tőle baja?

2014. aug. 31. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
39%

Fiú vagy lány vagy?Hány éves?


De figyelj tényleg ennyi idősen sokan már csinálják,de akkor ha nincs annyi esze hogy 11 évesen arra odafigyeljen hogy más ne vegye észre,akkor nagyon eszetlen.


Most gondoljunk bele 11 éves lány már simán mensturálhat és hidjétek el lenne annyi esze ha simogatja a csiklóját hogy azt ne más előtt csinálja.


11 évesen már erre bőven figyelnie kellene!

2014. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Akkor az a lényeg hogy nem kell aggódnom miatta, bár attól még elég bizar hogy már az ilyen kicsit is....

amúgy nem úgy csinálta hogy lássam, véletlen vettem észre mert felkeltem inni és úgy...

2014. szept. 1. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!