Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ennek milyen előnyei-hátrányai...

Ennek milyen előnyei-hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

Tavaly énektanár is megjegyezte, hogy mutál a hangom, nem volt túl látványos, nem is zavart. Egyszer normális egyszer nagyon magas volt a hangom, jelenleg nagyon-nagyon mély vagy csak simán mély.

Fél éve kezdtem el rendszeresen edzeni (calisthenic), majd 2 hónap kihagyásom volt (sing- és orsócsonttörés) de én akkor is 6 hónapnak tekintem mivel sokat olvastam a témában közbe :)


Odalenn is szőrösödöm, nem mondanám, hogy erőteljesen (nyár elején nem mondhattam el ezt).

Emellett az izomzatom is nagyot fejlődött az utóbbi hónapban, többet mint 5hónap alatt.



Nyilván örülök neki, meg minden :D de ennek milyen előnyei hátrányai vannak, 12 vagyok.

Csak azért kérdem mert osztálytársaim még nagyon "kisfiúk".



2014. szept. 6. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen hátrányról kellene itt irnom.A fejlődésnek csak előnyei vannak . Majd az osztájtársaid is ide érnek nem is olyan sokára .Nem vagytok egy formák .
2014. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előnye az, hogy korábban "beérsz".

Hátránya csak a szüleid tekintetében lesz - ugyanis lázadni kezdesz, főleg ha olyan típus vagy :D bár ez előbb-utóbb bekövetkezik.

2014. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne bármi hátránya? Magömlésed volt már?
2014. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hatrany. Ez a fejlodes egyik jele.
2014. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is 12vagyok és nyomon a fegyenedzést kőkeményen hajrá neked csak sajnos majd es tegnap is kihagyták nem baj holnap megcsinalomhol hová jársz s

uliba

2014. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én street workoutozom, a fegynecedzésből csak egy-két gyakorlatot használok. Hát hogy melyik suliba járok ahoz meg nem sok közöd van :D
2014. szept. 6. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiúknál milyen a felnövés folyamata? Mármint mi nő meg először, mikor kezd szőrösödni, stb.?
2014. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!