Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kevesebb az olyan...

Miért kevesebb az olyan országokban a méhnyakrák, ahol kötelező a körülmetélés?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért, ez bizonyított tény? Én még sosem hallottam.

Amúgy kb. semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ugyanis a méhnyakrákot döntő többségében a HPV vírus okozza, aminél meg olyan tök mindegy, hogy körül van-e metélve a másik vagy sem, ugyanis az nem csak nemi szervek által, hanem még orális úton is terjed, tehát még férfinak sem kell lenni hozzá, hogy egy nő HPV vírust kapjon el...De ha még nemi szervi úton is kapja el valaki a másiktól, körülmetéléstél függetlenül átadható. Ha valakiben benne van ez a vírus, akkor az átadhatja másoknak.

2014. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Itt nem talalsz biologus / orvos kutatot aki ezzel a temaval foglalkozott.
2014. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
A méhnyakrák jelentős részét (több, mint 90%-át) HPV fertőzés okozza. A HPV pedig könnyebben fertőzi meg a körülmetéletlen férfiakat. Ennyi az ok.
2014. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Metélés mániás hagyjad már abba,ha valaki le írja hogy nem ért egyet az értelmetlen csonkítással és kisfiúk,kisbabák körülmetélésével,meg leírja hogy a gyógyulási idő milyen hosszú és kellemetlen fájni is tud felnőttnél is,akkor egy kis babánák,kisgyereknél meg nagyon is fáj akkor gyorsan valami kérdést kiírsz hogy reagáljanak erre ami metéléssel kapcsolatos.



AMit írsz arra nincs bizonyíték.

Ez csak rossz duma.

Nem a legkulturáltabb országokban van még ma is jelen a metélés így nem is járkálnak szűrésekre a nők,tehát nincs miről beszélni.


És valóban az első hozzászóló jól mondja orális sex által is el lehet kapni bármit.


A metélt pénisz is tud fertőzést kapni.

Egy csomó női vagy férfi betegségnek meg semmi köze nincs hogy valaki metélt vagy sem.

(rák,here,prosztata rák,policisztás oválium szindróma lányoknál amikor megjön az első mensi,a lánynak össze-vissza jön meg,túlzott szőrödösése lesz,jóindulató ciszták lehetnek a méh vagy petefészekbe akár 12-13 évesen is már,középkorú nőknél meg sok nőnek a vérzése a végén igen erős lesz,havonta többször is lehet és a végén kaparásra kell menni.)

Állítólag a nőkben van ciszta csak sokakban nem fejlődik ki,valakikben meg igen.


Olyan hogy kötelező körülmetélés nem tudom hogy van!

Tehát nem tudom hogy ha valaki nem kínozza ilyen módon meg a gyermekét akkor az ellen tennének e valamit törvényileg!



Ez egy brutális szokás,ahol ez szokás azok arabok,zsidók,és afrikai törzsek egy része,de ott brutálisan,rituálisan érzéstelenítő nélkül,steril eszközök nélkül végzik gyakran.


Afrikában sem mindenhol van metélés!


Ja és ahol meg kap is érzéstelenítőt valaki ott is az érzéstelenítő beadása is kellemetlen,felnőtt férfiak írták le hogy fájd bizony,akkor hogyan fájhat egy kisbabának,kisgyereknek már?

Aztán azt is leírták hogy az 1-1,5 hét az a legrosszabb,az érzésteleítő kimegy és bizony a vérző,gennyező seb átkötése az igen is fáj,felnőttnek is rossz,akkor egy picinek milyen rossz,aki ki van szolgáltatva.

2014. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Hidd el arab nők,török nők,afrikai nők ahol az országra jellemző a metélés nem járnak sűrűn nőgyógyászati szűrésekre,arab nők ki sem tehetik a lábukat otthonról sokszor.



A test ilyesfajta megcsoníktásával nem értek egyet!

Kisgyerekeket megkínozni,megcsonkítani,lefogni hiába az érzéstelenítő,


Mutattak egy olyat ahol tömegesen vitték a szülők az 4-7 éves kisgyerekeket és kaptak érzéstelenítőt,a gyerekek ordítottak,lefogták őket,felfektették őket ágyra,egyszerre több orvos volt,több ágy,szerintem legalább 10-12 gyereken dolgoztak,ahogy láttam,persze egy válasz függöny sem volt,a gyerekkel mehetet a szülő,de mindenki látott mindent,tehát más gyerekét is láttad,(bocs de mint az állatok,6-7 évesen már iskolába járnak a gyerekek náluk,és nekem az unokaöcsém ennyi idősen már simán szégyenlős volt,akárki előtt nem vetkőzött volna le),a kis gyerkek arca elé akartak rakni valami töröközött hogy ne lássák mi van,sok takargatta magát,mert próbálta hogy ne hogy odaérjen az orvos,az meg csak nevetett,lefogták,szétfeszítették a lábukat és nyísz,egyik jött a másik után,mint valami FUTÓSZALLAG,a gyerekeke meg csak sírtak,üvöltöttek.Féltek!

És autókkal mentek a szülők a kórházba.



Hát gratulálok azoknak akik szerint ez normális!

Meg aki ezt meg tudja csinálni a gyerekével!


És a kislányokat mért metélik körül?



A metéls nem old meg mindent!

Nem ez a gyógymód rá!



Sok fájdalommal jár és sokaknak később érzékeny,száraz makkja lehet,aztán életen át kenegetheti azt.

2014. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
4-5 sel értek egyet .
2014. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

köszi,de komolyan ezt a szöveget nyomni,tudod jól hogy az 2-3 metélés mániás írja ki folyamatosan mostanában a kérdéseiket.



De gondolják már végig,nekem játszottak le ilyen videot és borzasztó volt nézni azokat a gyerekeket.


Ahogyan ez a férebeszélés amikor győzködni próbálnak másokat milyen jó is ez.MÉrt nem írják le milyen sokáig tart és mennyi kellemetlenséggel jár a gyógyulási idő,vagy hogy utána hányan küzdöttek a fedettlen makkjuk miatt.

2014. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

hpv pedig a nyálkahártya által fertőz,nem kell hozzá nemiéletetet élni,a tv-ben láttam,elég egy csók,elég egy fertőzött poharából inni.


Sok fiatal aki még nem is él nemiéletet hordozza a vírust magába,de a hpv oltás állítólag 80%-os védettséget ad és nem csak fiatal lányoknak ajánlott hanem felnőtt nőknek is,amiről a háziorvos sem ad tájékoztatást,igaz azért fizetni kellene,de egy orvos sem beszél róla.


A metélést hagyjuk szerintem ennyibe,az nem gyógyír semmire sem!

2014. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Annyira látszik, hogy ez csak a metélésmániások újabb beteg kreálmánya.... már rajtuk röhög mindenkit itt... vagy sír... de hát ezek tényleg nem normálisak.


A HPV, a méhnyakrák egy, a körülmetéléstől független dolog, ezt a dánok évekkel ezelőtt kikutatták. Akinek nem tetszik, hogy mosdani kell, annak biztos bejön a csonkolósdi, de a normális többségnek viszont nem, főleg idehaza.


Ezt itt pár provokatőr nehezen emészti, úgy látom...

2014. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
korul vagyok metelve, gumi nelkul kurok minden riherongyot es nincs semmi gond.
2015. ápr. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!