Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbe hát, van valami megoldás?

Görbe hát, van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok, es elég sokat ülök a számítógép előtt es nagyon görbe lett a hátam, vannak valami gyakorlatok vagy orvos segitségével ki lehet egyenesiteni?
2014. szept. 9. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kizárt,hogy gyógytornára kellene járnod.
2014. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jóga!
2014. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de régebben azt csinálta velem anya, hogy ragasztószalaggal össze ragasztotta a lapockáimat. Igen szadista módszer, de az biztos, hogy nem fogsz előrehajolni! :D és egy idő után megszokod
2014. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyógytesiiiiiiiiiii
2014. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám. Gyógytestnevelésre jártam. Ott mindenkinek volt egyéni gyakorlata. Nekem azt találta ki a tanárnő, hogy egy farudat fogjak meg a két végén és átemelve a fejem felett húzzam le a lapockámig. És így kellett járkálnom 10 percig fel-alá. Fűrészeld le egy kopott seprű nyelét és csináld a fent leírtakat. Szerintem jót tesz neked is. Ja, és a honvédségnél is megtanítják kihúzni magát az embernek, de abban már nem lehet részed! (Nem biztos, hogy ez nem lenne jó!)
2014. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindenkinek rossz lenne a honvédség. Mondjuk 1 év! Majd amikor napi 16 órán át hajszolják, hogy katonát faragjanak belőle, nem kéne a drog, hogy aludjon meg utazzon, úgy szédülne este ágyba, mint a mosott sz...r!
2014. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 os ,nagyon jól szóltál .Akkoriban ennyi pö**ös probléma sem volt .
2014. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jóga legjobb megoldás
2014. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Ha nem tud erőt venni magán, jobb a honvédség, mert ott nem lehet lógni, lazsálni! Meg kéne hajtani jól a drágalátos aranyifjakat, akik apuci pénzéből vett drága autókkal szédítik a lányokat, isznak, drogoznak! Végig zavarnám őket a rohampályán, a fele beledöglene!
2014. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!