Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület, rövid fék,...

Fitymaszűkület, rövid fék, vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Üdv!


Megpróbálom részletesen leírni. A problémám az lenne, hogy merevedéskor a bőr rálóg a makk 3/4 ére, és nehezen megy hátra, és mikor a makk alá húzom, feszül a bőr de eléggé ( de nem ez a szorító érzés, hanem egyszerűen nem tudom hátrébb húzni, mert a makk alatt és onnantól kb 5 centit vissza. A makknak az alsó peremét teljesen nem látom, mert addig nem is bírom visszahúzni, csak a perem tetejéig. Megcsípni nem bírom a bőrt úgy feszül.), és nem marad ott magától hanem visszacsúszik a makk feléig. Gumiba ott marad, de most nem az a lényeg. Tehát alapjáraton oda húzom ahova akarom, merevedéskor ha hátra akarom húzni nem marad ott és feszül.


Ezzel lehet valamit kezdeni? Most elmehetek doktorhoz, de neki sincs ideje megvárni meg felállítom, meg nem is biztos hogy menne, hogy a problémát átlássa, mert neki is csak ezt tudom elmondani amit leírtam.


2014. szept. 9. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Enyhe szűkületről írhatsz.A bőrnek nem kell automata ott maradni,mert az igyekszik vissza a helyére .Még én sem hallottam olyan dokiról aki merev állapotban vizsgálta volna .Nem gondolom hogy a metélés lenne az egyetlen megoldás .
2014. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit szétszórtan fogalmazol. Urológushoz kellene fordulnod és neki is részletesen elmondani a problémát, mert ő egy vizsgálat után talán többet tud majd segíteni, bár mereven szinte biztosan nem vizsgálja majd.

Ha nem tudod teljesen hátrahúzni a fitymád addig, hogy az egész makkod szabaddá váljon, akkor valamelyik az általad említett problémák közül fennáll. El kellene döntened, hogy a fitymádnál vagy inkább a féknél alul érzed a feszülést! Az sem kizárt, hogy egyszerre van enyhe szűkületed és rövid fitymaféked.

2014. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha alapon oda húzod ahova akarod,akkor fék gond nem lehet.

Mereven viszont enyhe szűkület lép fel .

2014. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

... vagy mindkettő. A fitymaszűkület nagyon gyakran társul a rövid fékkel és vica-versa. Nem fognak mereven vizsgálni, ebben ne reménykedj. El fogják hinni, hogy milyen az elmondás alapján.

A fitymának pedig, ha visszahúzod a makkról, akkor ott kell maradnia, máskülönben hogy akar valaki nemi életet élni??

2014. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Bocs 5 ös ,de itt már nagyon sokan írták,a hátrahúzott bőr nem marad hátul ,igyekszik az mennél előbb a helyére menni .A fék rövidségét meg nem is tudta mereven megnézni,hisz annyira nem tudta még hátra húzni . Logika .
2014. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tételezzük fel, hogy enyhe szűkület, ez esetben mit szoktak tenni, mivel jár, meddg gyógyul stb
2014. szept. 10. 13:57
 7/11 A kérdező kommentje:

Közben még ezt hozzáraknám pontosítás képpen hátha segít

Merev állapotban nem tudom annyira hátrahúzni hogy a rózsaszín rész látszódjon a makk alatt, hanem a pont a makk alá, ahol ilyen bőrgyűrűt képet, ami nem szorít, de nem marad ott és nem tudom hátrébb húzni, és nem oszlik el mint sima állapotban ha hátrahúzom.

2014. szept. 10. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Enyhe szűkületnek hangzik,meleg vízben(mert vízben könnyebb a fitymát tornáztatni)minden nap kezd a fitymád hátrahúzkodni ezen túl és mivel mereven van vele baj ezért ezt folytasd ha merev a péniszed és idővel ha szerencsés vagy könnyebb a makk mögé tudod majd húzni a fitymád.


De óvatosan csináld és rendszeresen.


De mereven a legtöbb férfinak vissza csúszik a fitymája a makkra,ezzel nincs semmi baj,soknak magának kell ha merev a pénisze akkor is a makkról a fitymát lehúzni.


Orvosnál nem kellene felállítanod a péniszed elhinni amit mondasz,vagy akár le lehet fotozni és azon bemutatni,de vigyázzni kell a dokikkal mert sok ilyen aprógásnál is metélni akarna egyből.De normális orvos lehet hogy csak szteroidos kenőcsőt írna fel hogy azzal kezelgesd azt.

2014. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ennyi zagyvaságot!


"De mereven a legtöbb férfinak vissza csúszik a fitymája a makkra,ezzel nincs semmi baj" - ez pontosan a rövid fitymafék állapota. Hogy akarsz így nemi életet élni?


Szteroidos kenőcs még gyerekkorban sem hatásos, felnőtteknél pedig nem fog működni.


Menj el a legközelebbi Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló. Nem kell fénykép, és nem kell a merev állapotot produkálni sem. Ott majd megmondják, hogy mit kell tenni.

2014. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%

Ez nem zagyvaság metélés mániáska!


A szteroidos kenőcs igen sokaknak segített már,nekem is van az ismeretségemben ilyen illető,és ezen oldalon is lehetett olvasni róla!

2014. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!