Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy tudom a fanszőrzet megjele...

Úgy tudom a fanszőrzet megjelenése után legkésőbb 1 évre rá meg szokott jelenni a hónaljszőrzet. De nekem azóta már 3 év eltelt, és még nincs semmi hónaljszőröm. Ezek szerint nem is lesz soha? (15/f)

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz,a hónajszőr az más kérdés,mert van akinek már 12 évesen is van hónaj szőre,valakinek meg csak 15-16 éves korban.


De majd lesz szőrőd ott is de lehet hogy kevéske ennyi.

2014. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Röviden egy áltagos fejlettségű srácnak 12-13 évesen már van fanszőre,akinek nincs az kicsit későnérő.


De ami fontos a fanszőr,majd az előváladék és a sperma a fejlődésbe,ha ezek meg vannak akkor már minden oké,mert a hónajszőr,vagy arcszőr az igen eltérő módon tud fejlődni,van akiknek már 12-13 évesen van,valakiknek meg sokall később.

2014. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A különböző testtájakon nagyon eltérő a szőrzet megjelenésének (és eltűnésének)az időpontja, mert nemcsak a nemi mirigyek, hanem a mellékvese hormonjai is befolyásolják. Örülj neki, ha legalább ott nincs, majd idősebb korodban úgyis lesz bajod az orrszőrzettel, fülből növő szőrzettel.
2014. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kinő ez is ne aggódj .
2014. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is megno. Ni cs idohoz kotve
2014. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még lehetsz akár majom is 20-25 évesen, nyugi
2014. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen aggódni. Az első szőrszálak a pénisz tövénél jelennek meg, megnő a pénisz, elkezdődik a mutálás, megjön a magömlés, stb. Majd a végén jelenik meg a hónaljszőr, nyugi. Magömlésed volt már?
2014. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt de már milyen régóta van. Nem vagyok későn érő, ez biztos, minden rendben csak nincs hónaljszőröm. Ha ez nem későn érés akkor mi?
2014. szept. 11. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a későnérő akinek a fanszőre(ez az első szőrzet ami megjeleni évekkel később jelenik meg mint a többieké,az átlagnak 12-13 éves korban)és akinek nincs spermája 14-15 évesen sem(az átlag ott is 12-14 éves kor kb.)


A fanszőr és a sperma ami számít,ha az már beindult akkor már serdül a gyerek

2014. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!