Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj e az, ha egymás után...

Baj e az, ha egymás után képes vagyok több orgazmusra is, és nagyon hamar elmegyek? Száraz vagyok még.12/F

Figyelt kérdés
Mármint hogy 1-2 perc alatt elmegyek,nem az hogy nem birom tovább huzni,hanem az hogy nem árt e nekem hogy ilyen hamar és enyiszer megyek el

2014. szept. 13. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na az meg igen jó jel hogy van fanszőrőd akkor normál ütemben fejlődsz mert vannak igen későnérők is.


Akik 13 éves koruk után kezdenek csak el szőrősődni vagy 14 éves korban van spermájuk azok már kicsit későnérnek.

De mire középiskolába megy egy srác igen sokat tud fejlődni,férfiasodni.


Röviden minden nagyon jó ütembe halad nálad.

2014. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

normális

én 16 évesen naponta 2 alkalommal kiverem a farkam és egyszerre 4szer 5ször egymás után

2014. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj a régi szép idők, de jó is volt mikor még én is úgy csinálhattam mint te... Nem, nincs semmi baj vele, emlékszem annak idején velem is volt úgy, hogy egymás után szinte megállás nélkül 8-szor is elmentem.

Am ez tök rossz, mert annak idején én is azt gondoltam, hogy ez rossz dolog, és biztos valami bajom lesz tőle, meg hogy megbüntet a sors ezért, mert valami rossz dolgot csinálok. Szerintem már időben fel kéne világosítani a gyerekeket ilyesmkről, hogy ők is helyén tudják ezeket a dolgokat kezelni.

2020. febr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!