Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgyúti fertőzés befolyásolja...

Húgyúti fertőzés befolyásolja az intim együttlétet?

Figyelt kérdés
Amíg nem gyógyulok meg, nem feküdhetek le a barátnőmmel?
2014. szept. 15. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha meg akarod őt is fertőzni, akkor csináld.

Nem bírod ki egy kicsit?

2014. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de nem fáj az neked? Mert mikor nekem volt (nőként) nagyon fájt és iszony kellemetlen volt. A saját egészséged érdekében ilyenkor még gumi óvszerrel sem ajánlatos az aktus, de még a maszturbáció sem.
2014. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Dehogynem. Ha neked az jó, hogy közben ordibálsz a fájdalomtól, nyugodtan. Ha az én párom lennél, élből megmutatnám, mit tegyél és hová - a saját érdekedben. Bírd már ki ezt a kis időt... de ha mazochista vagy, hajrá.
2014. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

# 2 es,te nőként élted meg az ilyen dolgot .Ha neki fiúként nincsenek egyéb fájdalmai,akkor óvszerben ezt miért nem csinálhatja ? Ezt magyarázd meg nekem .Ne csak fél választ írjál .Legalább jönnek ki a baktériumok is .

Masztinál még esély sincs arra valakit is megfertőzzön .

2014. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyelőre sajnos abban sem vagyok biztos, hogy mi a bajom, csütörtökön tudok csak orvoshoz menni, vizeléskor csíp,szúró érzést érzek.

Azt javasolták, hogy háziorvoshoz forduljak.

Kíváncsi voltam, hogy önkielégítéskor is érzek e fájdalmat, amikor elmegyek és nem, viszont utána kezdett fájni a makkom,meg mintha kisebb seb félék jelentek volna meg. Ez mitől lehet? Tényleg háziorvoshoz menjek vele vagy urológushoz?

2014. szept. 15. 12:38
 6/16 anonim ***** válasza:
előző válaszom a #3 ra is értendő
2014. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Garantáltan megfertőzöd a barátnődet.
2014. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dehogy házi orvoshoz.Az csak időhúzás ,felesleges kör lenne.A nagyobb gondod urológiára tartozik.Ha itt a doki úgy látja elküld a bőrgyógyászatra is .Beutaló nem kell egyik helyre sem ,csak taj kártya.
2014. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nálam volt, lefeküdtünk kétszer is aztán miután hazament este azután jelentkeztek ezek a tünetek. Lehetséges, hogy neki van valami baja ami tünetmentes rajta? Mindenképpen elmegy nőgyógyászhoz csak ma megjött neki. Nem voltunk ilyen helyzetben, félek attól, hogy mi bajom lehet.
2014. szept. 15. 12:45
 10/16 A kérdező kommentje:
És ha vidékre vagyok bejelentve lakcím szerint, akkor pesten melyik urológián fogadnak? Vagy ennek hol tudok utánajárni?
2014. szept. 15. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!