Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia ügyben mit...

Gynecomastia ügyben mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, vettek vért hormonvizsgálathoz, de az orvos azt mondta, hogy minden érték normális. Kb. 13-14 éves lehettem amikor kialakult, és így utólag belegondolva, mint egy hülyegyerek elkezdtem nyomkodni erősen hátha attól eltűnik. Lehet hogy pont ezért van még meg? Dokinak ezt nem igazán mertem mondani. Mit tudnék még tenni? 23/F

2014. szept. 22. 22:45
 1/3 anonim válasza:

Ha nyomkodod a fejed, attól még nem fog megnőni. :) Nem attól nőtt meg, csak megnőtt. Csak a műtét segít, semmi más. Semmi féle diéta, semmilyen gyógyszerek, semmi nem használ, csak ha kiveszik az egész emlőállományod. Nekem is ennyi idős koromba műtőtték meg.

Semmi extra az egész, még ha komolynak is tűnik. :)

2014. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként TB-re csináltattad meg, vagy magánklinikán?
2015. jan. 20. 22:10
 3/3 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak, semmi sem használ, kizárólag a műtét jelenthet végleges megoldást.
2015. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!