Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék, hogy ki jöjjek...

Bannala18 kérdése:

Mit tehetnék, hogy ki jöjjek ebből az állapotból? Szorongásaim vannak, félek, félek az emberektől is, nem szeretek nagyon társasági helyekre járni.

Figyelt kérdés

Nagyon sok minden közre játszik nállam abban ,hogy ilyen vagyok/ilyen lettem.

Én egyfajta másik világban élek, nem igazán érdekel a körülöttem lévő világ.

Iskolába se merek nagyon járni mert nem érzem magamat túl jól. Vannak emberek akik piszkálódnak és nem merek nekik visszaszólni. Némelykor szédülés szokott rám jönni és van olyan,hogy úgy érzem nem nagyon bírok odafigyelni más dolgokra mert olyan mintha lefagyna az agyam. Sokat számítógépezek. Vannak dühkitöréseim,sokat idegeskedek, sokszor olyan vagyok mint egy idegbeteg, rúgdosódok,ütök.

képes vagyok nagyon behisztizni ha nekem vmi nem tetszik (fiú létemre)

Szarul érzem magamat mert húgom és unokatesóim már kijárták a középiskolát és megvan az érettségijük pedig mindhárman fiatalabbak mint én.

Félek a feladatoktól amiket rám akarnak bízni.

Félek attól is,hogy nem lesz belőlem semmi és az utcán fogom végezni. Sajnos lusta vagyok nagyon, a tanulást is hanyagolom. Képes vagyok a barátaimat is megbántani, nem egyszer van olyan,hogy a legjobb barátomat bántom meg vmivel, és összeveszek vele. Féltékeny vagyok sok fiúra akik beszélgetnek barátnőmmel. Nem nagyon merek az utcán lenni, éjszaka és este meg mikor megyek vmerre vagy haza akkor bevagyok tojva.


2014. szept. 1. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi szeretnél lenni? Mi érdekel? Abban merülj el egy kicsit, ne csak a szükséges minimumot add. Ha találsz ilyet, ki tudsz lépni ebből a magad körüli forgásból. Próbáld meg naplószerűen leírni az gondolataid. Az csak a tiéd, szabadon írd le. Rendezi a káoszt, ami most benned van, és ami ezeket a tüneteket okozza.
2014. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ kézzel írd, töltőtollal, papírra/füzetbe (csökkentsd a számítógépezést)
2014. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A figyelemhiány, a szédülések, dühkitörések, félelem az utcán, mind pszichés probléma. Felkereshetnél egy pszichológust!
2014. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Pszichiáterhez kellene fordulnod, mert ő gyógyszert is írhat fel neked, amennyiben szükségesnek látja. Próbálj meg minél hamarabb segítséget keresni, mert ennek így nem lesz jó vége. Együtt érzek veled nagyon, kérlek írd meg priviben, hogy mit sikerült intézned! Szerintem komoly családi problémák is vannak a háttérben. De mindent a szakember tud feltárni. Ne halogasd a dolgot, ebbe a problémába minél hamarabb be kell lépni és megszakítani ezt a rossz folyamatot, állapotot, amiben most vagy! Tudom, milyen nehéz lépni, de kérlek, ne hanyagold el tovább! Ennek így csak rossz vége lehet. Itt bármikor megtalálsz, a privát e-mail címemen, akár már most is, ha van még valami mondanivalód!
2014. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!