Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Igazából tanácstalan vagyok. 20as éveimben járok de már többször kerültem intim helyzetbe amiben sajnos a várt dolog nem sikerült. Nem vagyok impotens. Legutóbb kb az volt hogy már a gumit akartam felvenni de nem nagyon ágaskodott fel. Próbáltam kicsit rásegíteni (mert előtte egész este volt merevedésem ) de akkor kb teljesen ernyed állapotban lövelt ki. és ez haromszor megismétlődött. Sokszor ha merevedés van az nekem azzal jár együtt hogy rámjöna pisilés.

Olyan is volt már hogy 3szor mentem el wcre mert éreztem hogy pisilnem kell éreztem hogy van bennem. és harmadjára nagy nehezen kipréseltem magamból.

Az elhatározás megvan hogy urológiára elmegyek mert ez már a meglévő életemet megkeserítette. De mennyire tartják ezt titokba ott az urológián és mennyire nyíltan beszélhetek erről nekik. Mire számíthatok egyáltalán?


2014. szept. 29. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy bármi szervi bajod is lenne.Ezért az urológiára sem érdemes menned .A lelki tényezők,melyek meghatározzák ilyenkor a dolgot.Nincs tapasztalat ,bizonyitási vágy meg van.Aztán a nagy félelem ,ha nem úgy jön össze .Ez okozza már kezdetben is a leblokkolást .

Minden kezdet nehéz,van akinek ez is .Csak úgy lazán vedd a dolgot,na akkor fog menni .

2014. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy türelmes barátnőt szerezz, és nem lesz gond, ugyan ebben a cipőben jártam én is, de türelmes barátnő csodát tud tenni :)


20/F

2014. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!