Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetnek valaha szép fogaim?

Lehetnek valaha szép fogaim?

Figyelt kérdés
Nagyon romlékonyan a fogaim... törékenyek, hiába mosom... a sok fogorvoshoz járástól már ájulok ha tűt vagy fúrót látok és rosszul leszek. már 3 fogamat kihúztak és megint lenne mit húzni és össze-vissza is állnak. Pedig napi 3x mosom de már eljutottam odaáig hogy nem merek elmenni fogorvoshoz mert ájulás közelbe kerülök rögtön.. zavar nagyon ahogy kinéznek a fogaim és már nem merek mosolyogni sem, pedig imádok nevetni. Mihez kezdjek?

2013. ápr. 2. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Képet raksz fel?
2013. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De hát mért kellett kihúzni? A fogvesztésig nagyon hosszú út vezet....
2013. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

sajnos nincsen lehetőségem most kép készítésére de vázolom a helyzetet. felül baloldalt hátul 1 kivan húzva, 1-et ki kellene húzni, középen a bal oldali 2es metszőfog kiskorom óta hiányzik a szemfogam nőtt a helyére, az első kettő metszőfog kicsit ferdén áll és az egyik lyukas is... jobb olda 1 húzásra vár, meg a bölcsesség fogam is. lent hiányzik egy, 4et tömni kéne

mindezt napi 3 fogmosással, és már vagy ezer fogorvoshoz járással :(

2013. ápr. 2. 18:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Helyesen szoktál fogat mosni?

Mennyi idős vagy?

2013. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen helyesen mosok fogat.. 21 éves vagyok.. ja és annyit nem is írtam hogy többet még tömni kéne inkább hátul... nagyon kicsi korom óta minden hónapban vendég voltam a fogászatnál volt, hogy egy héten többször is mentem, de egy éve kb. nem tudok elmenni pánikrohamom lesz vagy ájulok
2013. ápr. 2. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondd már el légyszi, hogy miért "várnak húzásra"...

Húzásra _várni_ nemigen szokott az ember, mert üvöltve rohangál a szobában, olyan tünetekkel jár az olyan fog, amit már nem lehet megmenteni...

2013. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na most már tényleg kíváncsi lennék, a telefonoddal sem tudsz képet csinálni?
2013. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez genetika, nem hiszem, hogy más lenne. Én is mindig percekig mostam, mégis sok a tömött fogam...
2013. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De sok a tömött fogad, nem pedig a kihúzott!

Az azért egész más!

2013. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azután már húzás következik! :D Egy fogpótlásra már szükségem lenne így is.
2013. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!