Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kelés, pattanás herén!?

Kelés, pattanás herén!?

Figyelt kérdés

a problémám, hogy nem rég pár hónapja volt egy kelésem (vagy legalábbis annak véltem ) a here zacskómon és hálistennek ki fakadt.. de az utobbi hetekben megint kezd feltelni,de az előző lyuk még nem forrt be és folyton gennyezik. Kellemetlen szag, az izzadság és a genny miatt a bőrömet a combomon felmarja.

és néha fáj is. Pedig probálok boxer nélkül aludni, és mászkálni melo után. Valakinek volt hasonló? esetleg kenőcs, gyóyszer lehetőleg vény nélkül mert külföldön vagyok és a doki vhogy nem játszik a képben



2014. okt. 3. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem lett tökéletesen kinyomva,kitisztitva fertőtlenítve,ezért újra termelődik .Amikor feltelik újra kifakad.Ez nem kelés lehet,hanem úgynevezett kása daganat .

Ez akkor gyógyul meg teljesen ,ha orvos eltávolítja a tokját is .Ha beszáradna,de még ott van ,akkor legközelebb ha itthon leszel ,a sebészeten kiveszik .

2014. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszöönm a gyors választ, meg probálok eljutni mihamarabb dokihoz mihelyt haza értem. Eléggé kellemetlen
2014. okt. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!