Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek a korai magömlés...

Mit tegyek a korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés
Jó néhány balul sikerült kapcsolat után, amikben többször hülyének néztek és megúszták,végre megismerkedtem egy csodálatos Nővel, aki nagyon szeret,és én is nagyon szeretem. Nem szexel kezdődött a kapcsolatunk, 3 hónapnyi ismerkedés után bújtunk először össze. Ő 34 éves és csodálatos, én 29 vagyok. Nagyon megértő,és segítő kész. Ő az első aki, nem csak fekszik alattam. Viszont én sajnos hamar elkülönített, persze tudjuk folytatni, mert annyira izgató,hogy nem gond az újra merevedés. Szeretném ha már sz elejétől olyan jó volna neki is mint nekem. Várom minden ilyesmit már tapasztalt ember jó tanácsait, hogy boldoggá tehessék ezen a téren is.

2014. okt. 5. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
először is küzd le magadban a bizonyítási kényszert, mert ezek a lelki folyamatok is okozhatnak korai magömlést(tapasztalat). ami még működhet, ha egyedül gyakorolsz(kivered magadnak, de úgy ha érzed hogy közel az orgazmus akkor leállsz egy kicsit és akkor folytatod tovább, ha egy kicsit alább hagyott az izgalmad).
2014. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szpring ***** válasza:
Menj be a könyvtárba, és keresd meg a "szex negyvenen túl" c könyvet, abban le van írva, milyen a jó szex, persze vibri is kell hozzá majdnem minden esetben, a többi szexológiai könyvet nyugodtan kidobhatod a kukába. Esetleg még a "kedves G pont" c. könyvet érdemes kézbe venni de a többit tényleg felejtsd el bárki is a szerző csak ugatják a témát
2014. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szpring ***** válasza:

Nagyon jó a szöveg a kérdező valami google fordító programmal írta? "elkülönített" meg "tehessék"


0%-ra gyúrok, pirosat !

2015. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szpring. válasza:

HÁT IGEN !!!


Ez a KÉRDÉS bizonyítja, hogy mesterségesen generálnak itt egy csomó kérdést, hiszen a google fordító tisztán felismerhető a szöveg közepetáján "viszont én sajnos hamar elkülönített"

2015. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!