Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert nincs spermam?

A világ:asd kérdése:

Miert nincs spermam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy sablon kerdes es mindenki ezt kerdezi de en is megkerdezem hogy mi ez es kicsit kezdek felni is merth 13 eves vagyok januarban leszek 14 es ha verem nem jon semmi.nem akarok megilyedni de legyszi legyetek oszintek :> 14 mar kene valaminek lennie nem?:(

2014. okt. 6. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Vannak, akik kicsit korábban és vannak, akik kicsit később érnek. Ez nem jelenti azt, hogy bármi gond lenne veled! 13 évesen még nem vagy elkésve semmivel! Ne aggódj és légy türelmes!

Hamarosan biztosan lesz majd!

2014. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem


még nem vagy lekésve semmiről

2014. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
csak azért aggódok, mert mindenki annyira teszi az agyát hogy most igy meg ugy kiverem/kiverném és én ezért most szomorú vagyok :c
2014. okt. 7. 15:07
 4/16 anonim ***** válasza:

Mondani mindenki azt mond, amit akar, de biztosan nem te vagy az egyetlen, akinek még nincs spermája!

Ezért ne légy szomorú! Gondolj arra, hogy már neked sem kell sokáig várni!

2014. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

NÉzd legkésőbb 16 éves korban kell hogy a tested spermát termeljen,ha addigra sem lenne spermád csak akkor kell aggódnod.


Na most elárulok valamit a korodbeliek mindig hencegnek,hazudoznak arról is hogy milyen hosszú a péniszük és arról is hogy van spermájuk és mennyi.



nagyon sok korodbeli van akinek akár még fanszőrzete sincs,itt is sokat lehetet olvasni erről.Azok a fiúk akik igen alacsonyak gyakrabban később érnek nemileg,fizikailag is a kortársaknál.


És sok fiú van akinek 14-15 évesen sincs spermája.


Még nincs semmi baj,annyiról van szó,hogy nemileg még nem vagy érett,nem vagy ivarérett,de még igen fiatal vagy,lehet mire a 14-et betöltöd más lesz a helyzet.


Azzal meg hogy miket beszél a többi srác ne törödj meg igen sok fiú hazudik.


Nálunk 8-ban mindeki 18 cm hosszú péniszről akart kamuzni még azok a törpicurok is akik még épp hogy elkezdtek szörösödni.


nem kell mindent elhinni.


A serdülés beindult nálad már,fanszőr van és ha igen mióta?

Magasságod?

2014. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Még valamit sokan mondják hogy kivertem és igen kiverte csak éppen semmi nem jött belőle:-)

Tehát a sima maszturbáláskor is amikor semmi testnedv nincs még akkor is sokszor használják ezt a szót.

2014. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nekem még annyi a bajom, hogy akkor verném csak igazán szívesen ha jönne belőle valami, de amikor elkezdem olyan 1 perc múlva elkezd ráncosodni a kupak aztán ez elveszi a kedvem :/ :D :( és abbahagyom :o
2014. okt. 7. 19:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Amúgy én is 13 vagyok és még nekem sincs, az osztály társak hiába mondják, hogy nekik van, mert igazából nincs, hazudnak. Lehet, hogy valaki hamarabb érik, de vannak későn érők is.
2014. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ráncosodni, azt hogy?


meg ne a makkodat nézegesd, dőlj hátra, csukd be szemed és élvezd

2014. okt. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez örökletes, van olyan akinek 17 éves korában lesz először. Lessz nyugi.
2014. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!