Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert nincs spermam?

A világ:asd kérdése:

Miert nincs spermam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy sablon kerdes es mindenki ezt kerdezi de en is megkerdezem hogy mi ez es kicsit kezdek felni is merth 13 eves vagyok januarban leszek 14 es ha verem nem jon semmi.nem akarok megilyedni de legyszi legyetek oszintek :> 14 mar kene valaminek lennie nem?:(

2014. okt. 6. 23:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ma jött is egy pici >.< most valaki boldog :>
2014. okt. 11. 15:02
 12/16 anonim ***** válasza:
na akkor mostantól meg kell enned :D
2014. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lesz az több is, de mindenhez idő kell!
2014. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12, én nem szólogatnék mert valaki már meg ette és ha szabad megsúgnom közel áll hozzád :$$ nem én akartam dehát, ő akarta :// én próbáltam ellenkezni, hogy ez nem helyes... :/
2014. okt. 11. 19:28
 15/16 anonim ***** válasza:

jaj most mért kell ilyennel piszkálni a kérdezőt.Még hogy meg kell enni?nagyon vicces.Nagyon jó tanács és eszes.


Na már elkezdtél nemileg is érni,nem kell ráizgulni mert néha jön m ajd egy kicsi néha meg nem,aztán már nem lesz ezzel sem baj.


De 13-14 évesen meg nem tudom kire gondoltál hogy megette,remélem csak vicc volt,nem kell semmiféle sexuális jellegű játékot mással üzni.Korai,helytelen,aki túl korán kezdi az hamar kiég,lehetett erről olvasni hogy a végén már gyógyszer kellett neki hogy felálljon ha kell.


13-14 évesen elég ha maszturbál csak.

2014. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
és arra van valami kvantumhipergyorsaság-lassuságmesteridőtérszaggató megállapítás hogy miért kell hugyozni menni maszti után ?:D
2014. okt. 14. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!