Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here visszértágulat, mellette...

Here visszértágulat, mellette edzés?

Figyelt kérdés

Üdv!


A napokban észrevettem, hogy a bal oldalon a herém mintha nagyobb lenne, megtapogattam és benne megvastagodott ereket találtam...Rákerestem, megtaláltam, hogy here visszértágulatom van.Fájni nem fáj, viszont nagyon zavar, hogy sokkal nagyobb a baloldalon a herezacskóm mint a jobb a megvastagodott erek miatt...Orvoshoz még nem mertem elmenni mert félek, hogy kimondja azt, hogy többet nem csinálhatom a súlyzós edzést (már pedig 99.99%-ban ez az életem..:/ ).Esetleg ha elmennék orvoshoz, megműttetném magam, utána folytathatnám az edzést?Rengeteget olvastam, többen is írták, hogy nem érdemes megműttetni magamat mert impotens lehetek, rengeteg szövődmény, stb...Viszont nem szeretnék se meddő lenni, és se azt, hogy így nézzen ki a herezacskóm.Kérlek segítsetek, nagyon félek. 17/F



2014. okt. 7. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az rendben van, ha fontos neked a sport, de ne helyezd az egészséged elé! Menj el urológushoz, nézesd meg és tedd fel neki a kérdéseidet! Ha műteni kell, a gyógyulásig biztosan le kell mondanod a sportról, de nem hiszem, hogy örökre abba kellene hagynod.
2014. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a dianózis te magad állítottad fel magadról.Akinek ilyen betegsége van,az a fájdalmak miatt már másnap az orvosnál van .Mellesleg csak műtéttel gyógyítható .
2014. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Azon leszek, remélem nem kell abbahagynom.Köszönöm a válaszodat!

Második: Elméletben nem minden esetben fáj.De megpróbálok hamar eljutni egy urológushoz.Köszi a választ!

2014. okt. 7. 18:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még valami tapasztalata, kérem ossza meg velem!Köszönöm előre is!
2014. okt. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!