Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell az edzéshez magas...

Miért kell az edzéshez magas tesztoszteron szint?

Figyelt kérdés
Szex után alig, vagy egyáltalán nem tudok edzeni. Itt olvastam, hogy a tesztoszteronhoz van köze. Milyen mértékben és pontosan hogyan? Vissza lehet ezt valamivel állítani?

2014. aug. 1. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a guggolástól megy fel nagyon,attól még agresszív is leszek...nehéz kordában tartanom magam akkor.Én általában úgy edzek olyankor,hogy nagyon fájjon,és emiatt mintha valami fel menne bennem,de nem a pumpa.
2014. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kemény edzés harc önmagaddal. Le kell győznöd magadat, hogy ne hagyd abba, amikor elfáradsz, ne menj inkább sörözni a haverokkal, hanem gürcölj tovább, még ha a térdedig lóg is a nyelved. Ez egy küzdelem. A tesztoszteron ehhez a küzdeni tudáshoz kell leginkább. De, mint azt a mási kérdéseder írtam, a te esetedben nem biztos, hogy azzal van a bibi.
2014. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!