Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez micsoda mitől van nektek...

Ez micsoda mitől van nektek is van fiúk?

Figyelt kérdés
azt vettem észre hogy a péniszemen ilyen fehér darabkák vagy micsodák jelennek meg így kézzel le tudom kapargatni de nagyon közel vannak a bőrömhöz és olyankor nehezebb hátrahúzni a fitymám is de ha fürdök utána eltűnik 1-2 napra aztán majd megint ez mitől lehet?

2014. okt. 10. 20:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
Gombának hangzik. A Canesten segít
2014. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ugy hivják hogy fürdjél rendesen amugy ha jóltudom fagyú olyan mint a füled ha nem mosod egy idő után folyna a zsír belőle .:)
2014. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

biztos nem vagyok gombás mert nem szexeltem mostanában meg nem járok olyan helyekre ahol elkaphatom

hát átlag 3 4 naponta fürdök nehogy kiszáradjon a bőröm

2014. okt. 10. 20:40
 4/14 anonim válasza:
3-4 naponta??? igénytelen vagy..
2014. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az a smegma nevűű elég undorító cucc ami a fityma alatti faggyú és szír összeállásából jön létre. Igazi bacilus forrás, undorító, és büdös is!

A megoldás: MINIMUM napi 1 fürdés! 3-4 napot akkor nem fürdök ha esélyes sincsen rá, bár nyáron a 3 napos full nomád táborban is belecsapattam a tiszába! Nem is értem hogy lehet valaki ilyen!

2014. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És nem, nekem nincsen, sosem volt! Sosem hanyagoltam el magamat ennyire.

(és a fürdés önmagában még nem elég, bőr hátrahúz és alaposan 2-3x szappanos vízzel alaposan lemosni, minden fürdéskor)

2014. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

de nekem azt tanították kiskorom óta hogy egézségtelen a napi fürdés meg kiszárítja nagyon a bőrt ezért nem is fürdők naponta de nem vagyok büdös csak az a fehér cucc vagy mi de leszoktam nedves zsepivel törölni

és nem vagyok igénytelen -.-

nyugat európába se fürdenek minden nap ez csak ilyen magyarországi hóbort

2014. okt. 10. 20:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem is fürdesz minden nap, legalább az intim területeket mosd meg! Ha azok a "fehér darabkák csak néhány nap után jelentkeznek, kis mennyiségben, akkor az szmegma lehet (bár a gomba sem kizárható, függetlenül attól, hogy nem élsz nemi életet)! Ha nem mosakodsz rendszeresen, a fitymád alatt felgyülemlett baktériumok gyulladást okozhatnak, ami fitymaszűkülethez vezethet!
2014. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igénytelen vagy,menny fürdeni!
2014. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
smegma,és a lányoknál is van,a lényeg hogy ezt minden nap le kell mosni,mert ha nem tiszítod le rendesen a fitymád nehezen tudod majd hátrahúzni,aki ezt nem tisztítja le rendesen annak fitymaszűkülete és letapadása is lehet később.
2014. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!