Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez micsoda mitől van nektek...

Ez micsoda mitől van nektek is van fiúk?

Figyelt kérdés
azt vettem észre hogy a péniszemen ilyen fehér darabkák vagy micsodák jelennek meg így kézzel le tudom kapargatni de nagyon közel vannak a bőrömhöz és olyankor nehezebb hátrahúzni a fitymám is de ha fürdök utána eltűnik 1-2 napra aztán majd megint ez mitől lehet?

2014. okt. 10. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a smegmát mosd le rendesen mert baj lehet belőle és a szüleid el vannak tévedve,az embernek minden féle testnedvei vannak,izzadáság,lábszad,ezeket vízzel tudod megmosni rendesen,egy gyors tusolás,vagy egy vízzel gyors leöblítés megoldja,és a napi fürdés nem magyar sajátosság,angila a legrosszabb ország higénia szempontjából és nemibetegség,tini terhesség.NÉmet,osztrák rokonaik is vannak és minden nap gyorsan lezuhanyoznak.


Pont mivel naponta nem mosod meg a fitymád rendesen ezért van ez sok fehér cucc.

2014. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha nem is akarsz minden nap fürdeni,de a mozsdó felett ezentúl minden nap a péniszedet mosd meg jó alaposan szappannal,mert amit írtam ezek a smegmák letapadhatnak,leragadhatnak a makkod alá és a végén fitymaszűkületed lehet.


És a lábad,hónajad is mosd meg vízzel és szappannal a mozsdó kagyló felett legalább!!!


A nemi szervet nem elég letörölni zsepivel,azt vízzel meg kell minden nap mosni!!!



Hány éves vagy?



A nemi szerved mosd meg legalább minden nap jó?

2014. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem mosakszol minden nap akkor hogyan tisztálkodsz,mert minden nap meg izzadunk?
2014. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nefürgyéle!
2014. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!