Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves fiú. Enyhe fitymaszűkü...

16 éves fiú. Enyhe fitymaszűkületem van, nemsokára készülök menni orvoshoz. Az normális, ha eddig még sose volt hátrahúzva a nadrágban a szerszám, és szúr, nagyon érzékeny az érintésre?

Figyelt kérdés
Fürdésnél szoktam hátrahúzni, de nem nagyon érek hozzá mert fáj.

2014. okt. 12. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Többet kell maszturbálni de komolyan.
2014. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
olyankor nem tudom hátrahúzni a bőrt, mereven feszül
2014. okt. 12. 19:56
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor az még egy darabig fájni fog
2014. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
tudom... műtét után szar lesz, de meg fogja szokni ugye?
2014. okt. 12. 19:59
 5/23 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen
2014. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Műtétet csak nyári szünet elejére vállalj be.A következő tanévre már eléggé rendbe jön .Ettől orvoshoz elmehetsz ,legalább megmondja mi lehet a megoldás .
2014. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
én ugy olvastam, h 1-2 hét után elmúlik a kellemetlenség és lehet járni dolgozni/iskolába... gyógyulás több idő, de attól még lehet iskolába menni, nem?
2014. okt. 12. 20:13
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, kell is menni iskolába. Meg az orvoshoz is, minél előbb.
2014. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Normális! Éppen azért érzékeny, mert nem érik ingerek. Nyugodtan érintsd csak meg! Este fürdésnél a kezeddel érintve tisztítsd, aztán óvatosan töröld is meg a törölközővel! Az elején kellemetlen lesz, de fokozatosan hozzászoksz majd és az érzékenység csökkenni fog! A nadrágban hátrahúzva hordani viszont nem szükséges!
2014. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A túlzott makkézzékenység nem normális. Általában a fitymaszűkület során alakul ki. Menj el mielőbb orvoshoz (Urológia) nem kell beutaló. Ott majd megvizsgálnak és megmondják, hogy kell-e valamit tenni.
2014. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!