Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves fiú. Enyhe fitymaszűkü...

16 éves fiú. Enyhe fitymaszűkületem van, nemsokára készülök menni orvoshoz. Az normális, ha eddig még sose volt hátrahúzva a nadrágban a szerszám, és szúr, nagyon érzékeny az érintésre?

Figyelt kérdés
Fürdésnél szoktam hátrahúzni, de nem nagyon érek hozzá mert fáj.

2014. okt. 12. 19:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
45%

Az Absztrakt felírat alatt magad is olvashatod hogy számos orvosi társaság a fejlett világban megjelent állásokat nem javasolják a körülmetélést a férfi újszülötteknél.Szó szerinte így van leírva.


Hagyjad amerikát létszíves ki ebből az egészből!Ne ezzel akarjál bárkit is meggyőzni!


Szeszuális gyakolás és érzés és körülmetélés állapota alatt:


Bizonyos jelentések szerint a pénisz érzés és szeszuáis elégedettség csökken ezt írja a metélésnél.


Itt is arról lehet olvasni hogy sok a vita ez ügyben.

2014. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Valóban egy korábbi állásfoglalást linkeltem, itt a helyes hivatalos cikk:


[link]


Ezt 2012-ben tették közzé, és a lényeg, hogy egyértelmű, a körülmetélés előnyei meghaladják a kockázatát.


Male circumcision is a common procedure, generally performed during the newborn period in the United States. In 2007, the American Academy of Pediatrics (AAP) formed a multidisciplinary task force of AAP members and other stakeholders to evaluate the recent evidence on male circumcision and update the Academy’s 1999 recommendations in this area. Evaluation of current evidence indicates that the health benefits of newborn male circumcision outweigh the risks and that the procedure’s benefits justify access to this procedure for families who choose it. Specific benefits identified included prevention of urinary tract infections, penile cancer, and transmission of some sexually transmitted infections, including HIV. The American College of Obstetricians and Gynecologists has endorsed this statement.


Azért jövök amerikával, mert valaki azt hazudta, hogy nem divat már ott sem. Az igazság az, hogy a körülmetélés nem csak az USA-ban, hanem Európában is igen gyakori, és szerencsére Magyarországon is terjed.


Nem istenítem az amerikaiakat, számos hibájuk és rengeteg jó tulajdonságuk van. Nem tudom, te hányszor jártál ott, én csak ötször, de azt gondolom, hogy számos dolgot nagyon jól csinálnak.

2014. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
45%

Ezen előnyök nem elegek ahhoz hogy javasolják a rutin szerű körülmetélést ezt is leírják.Amit ide írtál az csak arról szól,hogy a szővődményeknek műtét után kicsi az esélye.


De nem lehet javasolni sem!Nincs akkora előnye ami indokolttá tenni hogy bárki is ilyen hosszadalmas gyógyulási idejű műtétnek egészségesen kitegye magát!



Amerikát hagyjuk már,amerika igen sok mindenkit látott és lát el fegyverrel,aztán meg ha az érdeke úgy kivánja beavatkozik de már csak akkor amikor egymást ki írtották.Fajgyűlöletről papolnak és közben pont hogy ott nem fogadják el a fek etéket,a latinokat és még lehetne sorolni.


HOzánk a ci gányok bevándoroltak maguktól,hozzájuk meg behozták rab szolgáknak a feketéket,tehát nem beszélhetünk egy dologról.


Nem elég néha kilátogatni hanem ott kell élni valamilyen más színű emberként és lehetőleg alsó középrétegként hogy megtapasztaljuk a valódi amerikát!

2014. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!