Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Provironnak milyen mellékhat...

A Provironnak milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszerhez adott tájékoztató leírja.
2014. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A házipatika.com is.
2014. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
midenek van
2014. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs senki köztetek aki szedi, vagy akár más antiösztrogént?
2014. okt. 23. 07:18
 5/5 David82 ***** válasza:

A gyógyszerekhez adott tájéjoztató(?) jó, ha a mellékhatások 10-20% -át leírja. Rengeteg olyan nemkívánatos hatást okozhatnak, amit elhallgatnak a beteg elől, és csak az orvosok számára hozzáférhetőek.

Én androgén kezelésre járok, agyalapi mirigy működési zavara miatt. Choragon injekciót kaptam eddig, amivel nem volt semmi bajom. Talán az egyik legjobb készítmény nemi hormon pótlásra. Múltkor azt mondta az orvos, hogy nem lehet folyamatosan adni, kell tartani négy hónap szünetet. Így erre az időre írt föl nekem Proviron tablettát.

Elkezdtem szedni, naponta hármat, és már az első két nap után kezdtem rosszul érezni magamat. Ingerültség, rossz közérzet, idegesség, a nemi vágy nemhogy emelkedett, hanem csökkent, stb.

Szóval ez a gyógyszer egy nagy rakás sz.r, és ezzel együtt az összes olyan gyógyszer is, amelyik kívülről próbál bevinni egy olyan hormont, amit a heréknek kellene előállítaniuk.

A Choragon injekció ezzel szemben csendben végzi a dolgát, úgymond stimulálja a heréket, hogy jobban működjenek, növelve a tesztoszteron szintet is. És az előállítása is természetes anyagból készül: terhes nők vizeletéből vonják ki.

Próbáld ki a proviront, mert lehet, hogy neked jó lesz. Nem mindenkire hat egyformán. Valakinek jó, valakinek rossz. Nekem nem jött be. (Én már óvakodok a Bayer gyógyszergyár termékeitől, hatásosságukat kétségbe merem vonni.)

2015. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!