Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik ez a betegség?

Létezik ez a betegség?

Figyelt kérdés
Régebben felraktam jófogásra és olx-re hírdetést miszerint idősgondozói munkát vállalnék. Erre felhív privát számról egy férfi, hogy xy helyen találkozzunk, mert lenne idősgondozói munka. Na most megjelent egy középkorú valaki, aki elkezdi neki pávián feneke van és azt kéne kenegetni, ennyi lenne a feladat, meghogy láttam-e már meztelen férfit, más nálam fiatalabb lány örömmel csinálta neki. Mondta, hogy próbáljuk meg, mire én azt mondtam, hogy nem. Nem fogok idegen seggekben matatni még kesztyűvel sem. Mire elkezdett okoskodni, hogy szedjem le a hírdetést, mert az idősgondozás erről szól. Szerintem rohadtul nem erről szól. Ti mit gondoltok? Ez egy abberrált volt, vagy tényleg létezik ez a betegség?

2014. okt. 19. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy létezik-e ilyen betegség egyáltalán, de a stílusából ítélve ő valójában másfajta szolgáltatást kereshetett.
2014. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz. Köszönöm.
2014. okt. 19. 15:56
 3/6 szamo77db ***** válasza:
100%
Nem hallottam még ilyen betegségről. De azt én is biztosra veszem, hogy egy aberrált férfi lehetett. Jól tetted, hogy nem engedted magad behúzni a csőbe! Soha ne menj idegen emberekkel sehová!
2014. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem . szerintem 1 perverz, tartsd magad távolt tőle.ő is be tudja kenni magának.
2014. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a középkorú embernek nem kell gondozás, ellátja önmagát, és nem számít idősnek.
2014. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mentek a zöld kezek.
2014. okt. 22. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!