Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lenne egy kis problémám! A...

LIKEaTROLL kérdése:

Lenne egy kis problémám! A makkról ha lehúznám a bőrt eléggé fáj és ha lejött akkor szorítja. Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
A lényeg oda fent van, fáj ha lehúzom a bőrt a nemiszervemről, nincs fehéres sárgás váladék nem fáj a makk csak egyszerűen szorít. Mi lehet a megoldás, mit tegyek? Lehet h. Közbe játszott az h elestem biciklivel bekötötték a lábam és nem fürödhettem és közben kaptam el valamit?? Segítsetek mert nagyon aggódok 15/f

2014. okt. 13. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet szükületed van. menj orvohzo, tágitsad
2014. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell elképzelni? Valamivel belenyúlnak? Ez bárkinél kialakulhat? Vagy voltam olyan mázlista és elkaptam?
2014. okt. 13. 19:35
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kell félre érteni.... Szűz vagyok:'D
2014. okt. 13. 19:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Ftorocort kenőcsöt szokott rá adni az orvos enyhe esetben, ez puhítja, rugalmassá teszi a bőrt, és kis "edzéssel", ahogy az első mondta, könnyen fel lehet majd húzni, és fájni sem fog. De vényköteles kenőcsről beszélünk, tehát kell hozzá az orvos, hogy megnézze, már csak azért is, hogy valóban helyes diagnózist állítson fel.
2014. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor még nem volt baj a lábaddal és fürödtél rendszeresen, akkor nem volt ilyen problémád egyébként? A fehéres váladékot a fityma alatt smegmának nevezik egyébként, ami természetes, és elhalt hámsejtekből áll, ha jól tudom. Egyéb panaszod van?
2014. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt úgy kell akkor elképzelni ,hogy elkezdi fogdosni egy pasi/nő aztán vagy valamivel tágírja vagy kenőcsöt ad? És esetleg az "edzés" vagy canesten nem segít? Elég szégyellős vagyok... Semmi más megoldás?
2014. okt. 13. 19:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát néha néha volt de akkor semmi panaszom nem volt, minden jól működött de ahogy így eltelt az 5 nap akkor kezdett előjönni
2014. okt. 13. 19:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Más nincs csak egyszerűen nem akar mozogni:c
2014. okt. 13. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj, félre is olvastam egy kicsit, ne haragudj.


Mindenesetre igen, urológusnak kell megmutatni. Nem hiszem, hogy komolyabb beavatkozást fog igényelni a dolog, de minél hamarabb elmész, annál hamarabb ki fog derülni, és meg fog oldódni.


A kenőcs, amit majd kapsz (nem canesten, mert az gombára való, neked meg olyanod valószínűleg nincs) biztosan segíteni fog. Utána neked kell majd tágítanod olyan módon, hogy erőlteted a felhúzását a bőrnek. Kellemetlen lesz, de használ.


Jobb most elkezdeni, mint akkor, ha majd barátnőd lesz, és szexre kerülne a sor. A fitymaszűkületes férfiaknak fájdalmas lehet a szex, csupán a mechanika miatt - főleg óvszerben, amit azért erősen ajánlott használni.


Ha máshogy nem megy, szólj a háziorvosodnak a problémádról, ő biztosan szívesen eligazít majd arról, hogy hova menj, meg mit csinálj.

2014. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeg!:) még annyi a kérdésem hogy ez normális ha ez történik vagy ritka? Esetleg köze van a maszturbációhoz?:/
2014. okt. 13. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!