Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudom hogy van spermám?...

Honnan tudom hogy van spermám? F14

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha maszturbálsz kiderül. Vagy az is lehet, hogy éjszakai magömlés során tapasztalod majd először.

Ha már serdülsz (mutálsz, szőrösödsz, gyorsan növekedsz), könnyen lehet, hogy spermád is van.

2014. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos vagy onnan, hogy maszti után jön már fehér cucc a farkadból, vagy onnan hogy esetleg mikor felkelsz akkor ragad a lepedő és a takaró :)

Mellesleg ha már szőrösödsz ott alul, akkor valószínű hogy már van, vagy lesz kb fél éven belül.

2014. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már biztos hogy van! De ha meg akarod tapasztalni, ahhoz maszturbálni kell. Zárkózz el valahová, feküdj hanyatt, el kezded magad simogatni és így tovább...
2014. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Simogatni?:D Mint egy b*zi? Recskáztam mar elég sokat csak arra voltam kiváncsi hogy az ondo színeből lehet-e tudni?!
2014. okt. 21. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ondó és a sperma ugyanazt jelenti! :) A serdülőkor legelején az ejakulátum még nem tartalmaz érett spermiumokat, ez igaz. Olyankor még a mennyisége és az állaga is más és a színe is áttetsző.

Ha már sűrűbb és fehéres színe van, akkor valószínűleg van benne spermium is.

2014. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha fehér színű akkor már van,ha elég átlátszó akkor csak előváladék de már az is jó jel.
2014. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2014. nov. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!