Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudjam hogy a fitymafék...

Honnan tudjam hogy a fitymafékem tényleg rövid-e?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam a topikokat, és sokszor figyelmeztettek hogy ne metéltessük körül magunkat rögtön az első urológussal aki szembe jön. Kb ugyanez lenne a kérdésem, csak fitymafékkel kapcsolatban. Én szex közben ott soha nem éreztem fájdalmat meg semmit. Tényleg esztétikusabb ha átvágatnám? Az urológus azért kap pénzt, ha átvágja nekem, valószínű hogy ezért akartak már ketten mindenféleképpen rávenni? Mert néztem képeket rövid ff-ekről, de az enyém nem úgy néz ki, nem húzza le a makkot, stb, csak fitymaszűkületem volt, de az meg lett oldva.

Remélem egyértelműen tudtam feltenni a kérdéseket. :)


2014. okt. 20. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szexnél nem okoz semmilyen problémát, akkor nem szükséges megműttetni.
2014. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedből az derül ki számomra ,hogy neked ezzel nincs gondod .Egy féket nem átvágni kell,hanem az egészet el kell távolítani.Nem gumiból van ,hogy a többi hozzá nőtt része meg nyúladjon .Már azért sem érteném az átmetszést,mert akkor miért kell 5-6 varrat bele .Átmetszik ,és összevarrják ? Már sikerül több ilyen műtéten átesett fiúval beszélgetnem,akik fék eltávolitásról írtak .
2014. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki arra is tudna választ adni, hogy a TB fizet ezért az orvosnak pénzt? Csak hogy miheztartás végett tudjam, hogy esetleg ezen okból kifolyólag akarnak mindenképp rávenni. Kapnak ezért pénzt, ha megcsinálják sztk-ban is?
2014. okt. 20. 22:38
 4/5 A kérdező kommentje:
---> Mert akkor gondolom egyértelmű, hogy akár kell, akár nem, ráveszik az illetőt. De ha nem kapnak pénzt ezért, akkor átgondolandó hogy hallgat-e az ember rájuk vagy sem.
2014. okt. 20. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy pontosan hogyan működik az OEP finanszírozás, de az orvosok nem a teljesítményük alapján kapják a bérüket. Az elvégzett műtétekért az intézmény kapja a támogatást és nem az orvos.

Ha az megnyugtat, kérd ki több urológus véleményét is, mielőtt döntenél! De ha semmilyen problémát nem okoz, miért szeretnéd, hogy átvágják?

2014. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!